Huawei נתב NE5000E-X16A 2 GB CF מודול 02310MDH CF-2G

FOB התייחסות מחיר:קבל מחיר האחרון
‏300.00 $ - ‏5,000.00 $ / חתיכה | 1 חתיכה / חתיכות (min. Order)
מספר דגם:
CF-2G
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקס. LAN קצב נתונים:
1900 mbps
עם פונקצית מודם:
לא
Wi-Fi Supported Frequency:
אחרים
Wired Transfer Rate:
אף אחד
סוג:
Wired
יישום:
מפעל
פונקציה:
חומת אש, QoS, VPN
יציאות lan:
אחרים
יציאות wan:
אחרים
הסמכה:
CE FCC ROHS
שם מותג:
Huawei
מקום מוצא:
Guangdong, China
חלק לא.:
02310MDH
מוצר סדרה:
NE5000E
מוצר סוג:
ענק-קיבולת NetEngine5000E
מידות:
תיבת מודל
אספקת חשמל:
AC/DC
בstcok:
כן
אחריות:
שנה אחת
מצב:
100% חדש לגמרי
מצב מוצרים:
מניות
יכולת אספקה
יכולת אספקה:
100 Piece/Pieces per Week
אריזה ומשלוח
פרטי אריזה
אריזת פרטים
1. מקורי קרטון חבילה
2. כדרישת הלקוח
משלוח זמן
על 3-7 ימים לאחר לקבל את התשלום.
כניסה
Shenzhen/Hongkong
מוצר תיאור

Huawei נתב NE5000E-X16A 2 GB CF מודול 02310MDH CF-2G 


02115156/CR5BRACK22012.2 m נתב הרכבה ארון עם אחת נדנדה דלת (עם מסנן אוויר)

02113041/CR52-22-D 2.2 m נתב הרכבה ארון עם כפול נדנדה דלתות

02356681/CR5B0BKP166A NE5000E-X16A משולב מארז רכיבים (DC כוח)

02356682/CR5B0BKP166B NE5000E-X16A משולב מארז רכיבים (מתח AC)

02350FAU/CR5P5KSFUK02 NE5000E-X16A 400G CLC מתג בד יחידה צרור עבור מארז אחד (כולל 4 * SFUI-400-A)

02310MDH/CF-2G2 GB CF מודול


PRoduct מראה


כדי לשמור על הקצב עם ההתפוצצות ביקוש עבור רוחב פס ושירותים, גדול חברות ISP נתונים מרכזי צריך את ביצועים גבוהים, יכולת הרחבה, וגמישות מהונדס לתוך Huawei של ענק-קיבולת NetEngine5000E סדרת אשכול נתבים. ניתוב לוח קיבולת של 1 Tbit/s וחדשני באשכולות עיצוב לאפשר גמיש יכולת הרחבה כדי סה"כ מיתוג קיבולת גדול מ 800 Tbit/s עם כיתה מוביל 99.999% uptime ביצועים. חסכוני באנרגיה תכונות, כולל קומפקטי מארז עיצוב, 32-nm שבב טכנולוגיה, ורכיבה על אופניים אוויר פיזור חום, להפחית אנרגיה קירור דרישות לשלוט TCO.

חם מוצר
מוצרים קשורים

ME0D0E1NDB70

ME60-X16


NE20E-S2F

אביזרים נלווים
10G XFP אופטי משדר
S4015798
XFP-850-FC10G/10GbE-0.3km
משדר אופטי (XFP, 850nm, 10.3 Gb/s,-7.3dBm ~-1.3dBm,-7.5dBm, LC, אופני, 0.3Km)
02310SPD
OSX010N00
משדר אופטי, XFP, 1310nm, 9.95 ~ 10.71 Gb/s,-6dBm ~-1dBm, -14.4dBm, LC, SM, 10 km
02310SPF
OSX040N06
משדר אופטי, XFP, 1550nm, 9.95 Gb/s כדי 11.1 Gb/s, + 2dBm,-1dBm, -15dBm, LC, במצב יחיד, 40 km
S4015794
OSX080N06
משדר אופטי (XFP, 1550nm, 9.95 Gb/s כדי 11.1 Gb/s, 0 ~ 4dBm,-24dBm, LC, חד, 80 km)
2.5G eSFP אופטי משדר
34060484
ESFP-1310nm-155M-2.5G-LC-SM-2km
משדר אופטי, eSFP, 1310nm, 155 M ~ 2.67G,-10 ~-3dBm, -18dBm, LC, SM, 2 קילומטר
34060485
ESFP-SM1310-155M ~ 2.5G-15 km
משדר אופטי, eSFP, 1310nm, 155 M ~ 2.67G,-5 ~ 0dBm, -21dBm, LC, SM, 15 km
34060289
ESFP-1310nm-L-16.1
משדר אופטי, eSFP, 1310nm, STM16,-2 ~ 3dBm,-29dBm, LC, SM, 40 km
34060488
ESFP-1550nm-L-16.2
משדר אופטי, eSFP, 1550nm, STM16,-2 ~ 3dBm,-30dBm, LC, SM, 80 km
כוח
02310QNN
PDC-2200WA
2200 W DC אספקת חשמל
02311CNP
PDC-2200WB
PM2200W DC אספקת חשמל
02310VMA
PHD-3000WA
3000 W AC & HVDC כוח מודול
מסמך
31186589
CR5I85DOCE00
HUAWEI NetEngine5000E Core נתב מוצר תיעוד-(V800R005C01_05)
התקנה חומר
21030104
CR5M000FWB01
סיבי מתפתל תיבה
אופטי תיקון כבל
14130001
SS-OP-AD-FC-FC
מתאם, FC-FC, 2, כסוף לבן, Shell: מתכת, שרוול: Zirconia, עגול
14130134
QW1P0FIBER04
אופטי מתאם, SC/UPC, SC/UPC, כחול, מעטפת: פלסטיק, שרוול: zirconia, כיכר
14130298
SS-OP-LC-FC-M-3
תיקון כבל, LC/PC, FC/PC, רב-מצב, 3 m, A1b, 2mm
14130299
SS-OP-LC-FC-M-5
תיקון כבל, LC/PC, FC/PC, רב-מצב, 5 m, A1b, 2mm
14130221
SS-OP-LC-FC-M-10
תיקון כבל-FC/PC-LC/PC-Multimode-A1b-2mm-10m-PVC-Orange
כוח כבל
25030638
P-25mm ^ 2-Black-LSZH
כבל חשמל, 450 V/750 V, H07Z-K UL3386, 25mm ^ 2, שחור, 138A, LSZH כבל, VDE, UL (יחידה: מטר)
25030695
P-25mm ^ 2-Blue-LSZH
כבל חשמל, 450 V/750 V, H07Z-K UL3386, 25mm ^ 2, כחול, 138A, LSZH כבל, VDE, UL (יחידה: מטר)
25030741
C1035BL01
כבל חשמל, 450 V/750 V, H07Z-K UL3386, 35mm ^ 2, כחול, 171A, LSZH כבל, VDE, UL (יחידה: מטר)
25030742
C1035BK01
כבל חשמל, 450 V/750 V, H07Z-K UL3386, 35mm ^ 2, שחור, 171A, LSZH כבל, VDE, UL (יחידה: מטר)
25030431
C1025YG00
כבל חשמל, 450 V/750 V, 60227 IEC 02 (RV), 25mm ^ 2, צהוב/ירוק, 112A, CCC, CE (יחידה: מטר)
25030461
CBLK00601
כבל חשמל, 300 V/500 V, 60227 IEC 10 (BVV), 2x6mm ^ 2, שחור (2 ליבות: חום, כחול), 46A, חיצוני כבל, CCC, CE (יחידה: מטר)
אישורים

הונג טלקום ציוד שירות בע"מ (HongTelecom) & REDLINK הטלקום ושות בע"מ. (REDLINK) הם פורמליות מפיץ של Huawei, ZTE ו אמרסון. צוות שלנו בא Huawei, ZTE, אמרסון, סיסקו, אלקטל, אריקסון, Fiberhome בעיקר. כך הקמנו מאוד טוב מערכת יחסים שיתוף פעולה עם Huawei, אריקסון, נוקיה, NSN, ZTE, vertiv, אמרסון, Fiberhome, סיסקו, ג 'וניפר, HPE, DELL, Alcatel-lucent, נורטל, h3C. אנחנו יכולים לספק one-stop רכש פלטפורמת עבור לקוחות שלנו עם מאוד טוב מחיר ומשלוח מהיר מאוד.

החברה שלנו

RedLink הטלקוםהוקמה בפנום פן, קמבודיה ב 2015, אשר הוא מוביל תקשורת ספק שירות הטלקום מערכת אינטגרטור בדרום מזרח אסיה. RedLink יש ISP (ספק האינטרנט) רישיון בכמה דרום מזרח אסיה מדינות כדי לספק מקומי בשירותי תקשורת. בנוסף, redLink הוא פורמליות מפיץ מורשה על ידי Huawei ו-zte כדי לספק טלקום ציוד הפצה ואינטגרציה שירותי הטלקום חברות בדרום מזרח אסיה. יש לנו אישור רשמי מסמכים ומקצועי HCIE, CCIE מהנדסים, מסוגל לספק מקצועי ייעוץ ושירות לאחר מכירה עבור הלקוחות שלנו.


RedLink הטלקוםיש גדול מספיק טלקום ציוד חילוף חלקי ספריית בשנזן, סין, ויש לו מיליוני מלאי (חדש לגמרי & משופץ & משמש) עבור שונים מותגים ידועים, כוללHuawei, אריקסון, נוקיה, NSN, ZTE, Vertiv, אמרסון, Fiberhome., סיסקו, ג 'וניפר, HPE, DELL, Alcatel-lucent, נורטל, H3C, יש לנו יתרון במונחים של מחיר ומהירות משלוח בהשוואה מקורי יצרן.


היתרון שלנו:

1) מובטח אמיתי מוצרים
כל פריטים אנחנו התמודדות הם מקורי אמיתי, על ידי ברירת מחדל כל חדש מקורי מוצרים. כמה בשימוש או משופץ ציוד, יהיה מסומן בבירור, ואנחנו מבטיחים מבחן לפני משלוח, אבל מזויף אסור בהחלט 100%.


2) מחיר תחרותי
אנחנו להבטיח את המחיר התחרותי ביותר, 90% הנחה עבור GPL (הגלובלי מחיר רשימת) עבור מוצרים בודדים. תזכורות חמות כאן, תקשורת ציוד תצורה הוא די שונה, המחיר שמוצג באתר הוא רק עבור הפניה. לאחר תצורה וכמות כבר אישר, אנחנו נותנים את סופי ביותר תחרותי מחיר מוזל.


3) אחריות
שנה אחת אחריות הוא כלול עבור כל ציוד חדש ברירת מחדל, כמו גם אופציונלי שני ושלוש שנים אחריות הארכת.


4) בטוח וקל תשלום פתרונות
אנו מקבלים כל כרטיסי האשראי, PayPal והעברה בנקאית.


5) משלוח מהיר חינם
מהיר, מקצועי ואמין משלוח



שלנו מחסן

שלנו מחסנים נמצאים שנזן, שנדונג, גואנגזו ובמקומות אחרים בסין. את מלאי ערך הוא מעל 5 $, על שטח של 500㎡. שלנו היקפי היצוא הוא 1 מיליון לחודש. אנחנו יצוא מוצרים לאירופה, אמריקה, המזרח התיכון אסיה, וכו '.

בקרת איכות

TEst מעבדה


איכות קפדנית מתבצע בכל הליך מחומר המקור, עיבוד ובדיקה לאריזה. אנחנו מסוגלים לספק שלנו שותפים עסקיים מכר מוצרים.
אריזה & משלוח

אריזה

1. מקורי קרטון חבילה.

2. כדרישת לקוחות.

משלוח

1. 3-7 ימי עבודה לאחר קיבל את התשלום.
2. Shipment: ים תחבורה & אוויר תחבורה (DHL/UPS/TNT/Fedex/EMS)

פנה אלינו
ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
ייתכן רוצה

Produk sejenis dalam kategori lain:

תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.