מקורה חיצוני שחור לבן ftth חוט 1 core ftth drop כבל G657A G652D ftth סיבים אופטי כבל

FOB התייחסות מחיר:קבל מחיר האחרון
‏48.00 $ - ‏54.00 $ / קילומטר | 1 קילומטר / קילומטר (min. Order)
הובלה:
תמיכה הובלה ימית · הובלה יבשתית
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
Guangdong, China
שם מותג:
Wirenet
מספר דגם:
Ftth 1 ליבה
מספר מוליכים:
1
טמפרטורת אחסון:
-20 כדי + 60
תעודה:
RoHS
מעיל:
LSZH
צבע:
לבן או שחור
Core מספר:
1 ליבה
מוצרים:
FTTH חיצוני drop כבל 1 סיבי
סיבי סוג:
G657A1
כוח:
FRP או מתכת חוזק
חבילה:
עץ סליל
אישור מוצר certification
CE מוסמך.
Valid from 2019-07-05 until 2049-12-31
יכולת אספקה
יכולת אספקה:
100 Kilometer/Kilometers per Week FTTH outdoor drop cable 1 core fiber optic cable
אריזה ומשלוח
פרטי אריזה
2KM/סליל גודל: 28*28*15cm של g657a 4 core ftth drop כבל
כניסה
Shenzhen, China
דוגמה בתמונה:
package-img
package-img

FTTH חיצוני drop כבל 1 סיבי

מוצר תיאור

 

 

 

 

 פריטים מפרט
סיבי לספור1

 

לא.

פריטים

יחידהמפרט
G.657A1

1

מצבFIeld קוטר

1310nm

Μm9.0±0.4

1550nm

Μm10.1±0.5

2

חיפוי קוטר

Μm124.8±0.7

3

CLadding שאינו מעגלי

%0.7

4

Core-חיפוי Concentricity שגיאה

Μm0.5

5

ציפוי קוטר

Μm245±5

6

ציפוי שאינו מעגלי

%6.0
7חיפוי-ציפוי Concentricity שגיאהΜm≤ 12.0
8כבל הפסקת אורך גלננומטרΛCc≤ 1260
9ATtenuation (מקס.)1310nmDB/קילומטר0.35
1550nmDB/קילומטר0.21
10מאקרו-כיפוף אובדן1 הפעל× 10mm רדיוס @ 1550nmDB≤ 0.75
1 הפעל× 10mm רדיוס @ 1625nmDB1.5

 

 

מאפיינים מכאניים וסביבתיים

 

 

פריטיםהתאחדומפרט
מתח (לטווח ארוך)N100
מתח (לטווח קצר)N200
למחוץ (לטווח ארוך)N/10cm1000
למחוץ (לטווח קצר)N/10cm2200
דקות. רדיוס כיפוף (דינמי)Mm20D
דקות. רדיוס כיפוף (סטטי)Mm5D
OפרתIng טמפרטורה-20~+60
אחסון TEmperature

-20~+60

 

 

 

 

  1. אימץ להפצה חיצונית.
  2. כמו צמת של תקשורת ציוד
  3. מתאים עבור תקשורת ציוד servrd
  4. יכול להיות מותקן בנוחות perated פשוט

 

 

יותר מוצרים סגנון

יותר מוצרים סגנון עשוי להיות יותר למשוך אליך

לחץ למטה תמונות כדי ללמוד יותר פירוט

החברה

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
ייתכן רוצה
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.