מחיר נמוך סיסקו מודול האופטי SFP 2 KM 1310nm תואם GLC-GE-100FX

עלויות FOB: US $ 1-16 / יחידה מצא מחיר עדכני
כניסה: shenzhen
כמות הזמנה מינימלית: 1 יחידה / יחידות
יכולת אספקה: 300 יחידה / יחידות לכל יום
זמן אספקה: 1-3days
תנאי תשלום: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram,paypal

ביטחון קנייה

הגנה אל איכות המוצר
ביטחונות שליחת המוצר בזמן
הגנת קניה

פירוט מהיר

מקום מוצא:
China
שם מותג:
6COM
מספר דגם:
6C-SFP-0102D
קצב נתונים:
155 M
Wavelenth:
1310nm
מרחק:
2 KM
חבילה:
SFP
טמפרטורת:
0-70 ℃
מקור:
DFB + PIN
מחבר:
LC
DDMI:
ללא
המניה:
במלאי
אחריות:
1 שנה

פרטי אריזה

פרטי אריזה: singal או אריזה זהה פריטים יחד

שלחו את ההודעה שלכם לספק זה

תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו למען הנוחות שלך בעזרי כלי תרגום שפה. אם יש לך הצעות כלשהן בנוגע לתוצאות התרגום שלנו, בבקשה עזור/עזרי לנו להשתפר.
כל נתוני המוצרים והספקים בשפות שאינן אנגלית המופיעים בעמוד זה הם מידע אשרwww.alibaba.com תורגם על ידי כלי תרגום אוטומטי. אם יש לך שאלה או הצעה בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, בבקשה שלח/י לנו אותה בדוא"ל (כתובת דוא"ל). Alibaba.com וחברות הבת שלה ממאנות אחריות וכל הבטחה, מפורשת או מרומזת, וכל נטילת אחריות שהיא עבור כל אובדן שעלול לנבוע או שעשוי להיות קשור למידע מתורגם-אוטומטית שנגרם לך עקב טעות טכנית של כלי תרגום השפות.
עומס...
נסו השוואת הצעות מחיר בקליק אחד למול בקשת רכישה בת דקה אחת. קבלו הצעות מחיר
globalmuses010176213128