נמוך מחיר huawei 10km 15km 40km Gepon OLT ONU מתג אופטי SFP ESPF מודול

FOB התייחסות מחיר:קבל מחיר האחרון
‏1.00 $ - ‏10.00 $ | 1 סט / סטים (min. Order)
הובלה:
תמיכה הובלה ימית
זמן אספקה::
כמות() 1 - 1 >1
זמן משוער (ימים) 5 סחיר
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
china
שם מותג:
huawei
מספר דגם:
1.25G-1310nm-40km-SM-ESFP
Product name:
huawei SFP
Function:
LACP, POE, QoS, SNMP, Stack
model:
1.25G-1310nm-40km-SM-ESFP
product status:
used/new
Certification:
ISO 9001
יכולת אספקה
יכולת אספקה:
1000 Set/Sets per Month
אריזה ומשלוח
פרטי אריזה
תיבת oringnal או נייר קופסא
כניסה
shenzhen
זמן אספקה: :
כמות(Sets) 1 - 1 >1
זמן משוער (ימים) 5 נתון למשא ומתן

נמוך מחיר huawei 10km 15km 40km Gepon OLT ONU מתג אופטי SFP ESPF מודול

אנחנו יכולים לספק סוגים רבים של SFP אופטי מודול, חדש או יד שנייה כל יש, pls לייעץ מכירות עבור יותר פרטים, תודה

 

היקף ישים: כל סוג של Huawei מתג, LACP, POE, QoS, SNMP, Stackable,VLAN תמיכה אחרים אופטי רשת שידור ציוד.
Pls תשומת לב:
A. כאשר אתה לקחת את אופטי מודול, לא לגעת זהב אצבע של SFP מודול אופטי כדי למנוע נזק SFP מודול אופטי.
B. כאשר הכנסת SFP מודול אופטי, לוודא כי הידית של את SFP מודול אופטי מצורף ליציאה האופטית של SFP אופטי מודול ולהכניס אותו. אם את SFP מודול אופטי עתה להסיר, לא להסיר את אופטי יציאת אבק תקע ולהכניס אותו ישירות.
C. כשמוציא את SFP מודול אופטי, ראשון לשלוף את כבל, כבל למשוך אותו החוצה ליציאה האופטית בכ 90 מעלות, ולאט לאט למשוך אותו החוצה. כאשר זה הוא שלף, זה לא יכול להיות משך מדי קשה או את ידית הוא לא במקום. את SFP מודול אופטי מגן הוא פגום.

 

 

Huawei sfp 1.25G 1310nm 40km SM ESFP
* דגם מספר: MXPD -243MD
* מודול סוג: SFP
* שידור מרחק: 40km
* שידור אורך גל: 1310NM
* ממשק סוג: Dual LC ממשק
* קצב שידור: 1.25G
* דיגיטלי אבחון: עם DDM
* כיתה סביבתית: מסחרי כיתה 0 °C ~ + 70 °C כיתה תעשייתית-40 °C ~ + 85 °C

 

 

 

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.