notice הערה: אנא היו זהירים ובררו עם הספק שלכם האם המוצר הזה מיועד להגנה מפני חיידקים והאם ווירוס הקורונה (COVID-19) ישפיע על ההזמנה שלכם. close

LSZH 0.9mm SC APC סיבי צמת סימפלקס חד G652D סיבים אופטיים צם

  • 100-299 חתיכות
    ‏1.10 $
  • 300-499 חתיכות
    ‏1.00 $
  • 500-999 חתיכות
    ‏0.90 $
  • >=1000 חתיכות
    ‏0.80 $
Jumlah:
- + חתיכות tersedia
דוגמיות:
‏10.00 $ /חתיכה , 1 חתיכה (min. Order): קנה דוגמיות
0 potong dipilih, US $ total
Lihat Perincian
עמלת משלוח
Konfirmasi jumlah barang.
זמן אספקה:
3 יום (ימים) לאחר קבלת התשלום
התאמה אישית:
לוגו מותאם אישית (מינימום הזמנה: 5000 חתיכות)
אריזה אישית (מינימום הזמנה: 5000 חתיכות)

עוד

התאמה אישית גרפית (מינימום הזמנה: 5000 חתיכות) פחות
יצירת קשר
דוגמיות - ‏10.00 $ /חתיכה , 1 חתיכה (min. Order): קנה דוגמיות
Memuat... Tambahkan ke Keranjang
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
שם מותג:
XXD/OEM
מספר דגם:
SC סיבים אופטיים צם
סוג:
סיבים אופטי כבל, אופקי
מצב יחיד סיבים:
G655
רב-מצב סיבים:
OM3
לא. של סיבים:
4.
שימוש:
FTTX
שם מוצר:
0.9mm סיבים אופטיים צם
מחבר:
LC, SC, FC, ST
אורך:
1.5 m, מותאם אישית
יישום:
FTTH FTTB FTTX רשת
מעיל חומר:
LSZH
אובדן הכנסה:
0.25dB
מעיל צבע:
צהוב
טמפרטורת עבודה:
40-+ 85
אחריות:
1 שנה

אריזה ומשלוח

Unit Penjualan:
Item tunggal
Ukuran paket tunggal: 
22X18X1 ס"מ
Berat kotor tunggal:
0.100 ק"ג
Jenis Paket:
1 יח'\שקית וקרטון LSZH 0.9mm SC APC סיבי צמת סימפלקס חד G652D סיבים אופטיים צם
דוגמה בתמונה:
package-img
זמן אספקה: :
כמות( חתיכות) 1 - 200 >200
זמן משוער (ימים) 3 נתון למשא ומתן

LSZH 0.9mm SC APC סיבי צמת סימפלקס חד G652D סיבים אופטיים צם

 

מוצר תיאור

 מפרט:

סוג

סטנדרטי, מאסטר

סגנון

LC, SC, ST, FC. MU, דין, D4, MPO, SC/APC, FC/APC, LC/APC. MU/APC
דופלקס MTRJ/נקבה, MTRJ/זכר

סיבי סוג


9/125 SMF-28 או שווה ערך (Singlemade) OS1
50/125, 62.5/125 (Multimode) OM2 & OM1
50/125, 10G (Multimode) OM3
 

כבל סוג

סימפלקס, דופלקס (Zipcord)
Φ3.0mm, Φ2.0mm, Φ1.8mm
Φ1.6mm PVC או LSZH
Φ0.9mm, Φ0.6mm שנאגרו סיבי PVC או LSZH

אופן ליטוש

UPC, SPC, APC (8 ° & 6 °)

אובדן הכנסה

≤ 0.1dB (לחד מאסטר)
≤ 0.25dB (לחד רגיל)
≤ 0.25dB (לmultimode)
נבדק על ידי JDS RM 3750

אובדן תשואה
(עבור חד)

UPC ≥ 50dB
SPC ≥ 55dB
APC ≥ 60dB (typ.65dB)
נבדק על ידי JDS RM3750

הדירות


± 0.1dB
 

טמפרטורת הפעלה

-40C כדי 85C

דרישת גיאומטריה
(עבור חד)

טבעת ההידוק Endface רדיוס
7mm ≤ R ≤ 12mm (עבור APC)
10mm ≤ R ≤ 25mm (עבור סטנדרטי)
איפקס אופסט ≤ 30 μm (עבור מאסטר)
איפקס אופסט ≤ 50 μm (עבור סטנדרטי)
לערער-50nm ≤ U ≤ 50nm
נבדק על ידי DORC ZX-1

 

יישומים

* תקשורת רשתות, Gigabit Ethernet

* CATV, וידאו, מולטימדיה

* פעיל מכשיר סיום, התקנות הנחה

* תעשייתית, צבאי

אריזה & חינם
 
השירותים שלנו

 אנו מציעים לך חסכוני חלקי, על זמן משלוח תאריך ואדיב שירות.

יום משלוח: 10-15days

תשלום: T/T, L/C, Western Union או moneygram, מזומנים

מציע טוב לאחר המכירה

החברה

 

שאלות נפוצות

1. האם אתהיצרן?

 כן, wE הםהמקצועי כבל רשת יצרן מאז 2002 בשן ג 'ן.   

 

2. אני יכוללקבל כמה דוגמאותעבור בדיקות ?משלוח או מה על תשלום?

  בטוח, עבור המדגם אשר הוא רגיל או מלאי יישלח בחינם, אז, את משא עלות להיות משולם על ידי הצד שלך. עבור המדגם אשר הוא מיוחד או מותאם אישית תחויב כמה עלות על פי חומרי גלם וטכנולוגיה.

 

 

3.אם אנחנו מקום הזמנה אליך, כיצד להבטיח שלך באיכות עבורנו? הוא שלנו כסף בטוח או לא?

אמון שלנו, כי

yOu סדר יהיה מבחןEd100% לפני אריזה ומשלוח, או שאתה יכול לארגן שלך QC מחלקה.

כן, הכסף שלך איתנו הוא מאוד בטיחות, אנו תומכים Alibaba אבטחת סחר, 100% תמיכה להחזיר הסחורה שנגרם על ידי את איכות.

 

4.מה הוא שלך עופרת זמן?

  100% על זמן משלוח זמן. 

כללי זה15-20days לאחר שלך הפקדת, למעט מיוחד או מוצרים מותאמים אישית. 

 

5. אם OEM או ODM מוצרים זמינים או לא?

כן, זמין.

 

5.צור קשר בארה"ב עבור יותר פרטים;

 

לחץ כאן לקבלת מידע נוסף

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.