LSZH מעיל חיצוני GJYXCH 2 core FTTH drop כבלי תמיכה עצמית סיבי drop כבל סיבים אופטי כבל מחירון

עלויות FOB: US $ 0.02-0.06 / מטר מצא מחיר עדכני
כניסה: Huangpu port/Shenzhen port
כמות הזמנה מינימלית: 1000 מטר / מטר
יכולת אספקה: 300 קילומטר / קילומטר לכל יום
תנאי תשלום: L/C,T/T,Western Union,Paypal

ביטחון קנייה

הגנה אל איכות המוצר
ביטחונות שליחת המוצר בזמן
הגנת קניה

פירוט מהיר

מקום מוצא:
China
שם מותג:
BoNai/OEM
מספר דגם:
GJYXCH
מספר מוליכים:
2
סיבי סוג:
מצב יחיד
סיבי אפשרויות:
G657A1/G657A2
סיבי לספור:
1/2/4
חבר כוח:
פלדת חוט
שליח חוט:
פלדת חוט
מעיל חומר:
LSZH/PVC
מעיל צבע:
לבן/שחור/כחול
תעודות:
ISO9001: 2015/CE/RoHs
יישום:
FTTH FTTB FTTX רשת
מחבר:
SC ST FC LC APC UPC

פרטי אריזה

פרטי אריזה: 1 נומינלי חינם אורך של כבל יהיה 1 ~ 3 km. אורך אחר הוא גם זמין אם נדרש על ידי קונה. 2 כל אורך של כבל יהיה להיות פצע על נפרד חזק עץ. אחד תוף בקופסא קרטון

שלחו את ההודעה שלכם לספק זה

תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו למען הנוחות שלך בעזרי כלי תרגום שפה. אם יש לך הצעות כלשהן בנוגע לתוצאות התרגום שלנו, בבקשה עזור/עזרי לנו להשתפר.
כל נתוני המוצרים והספקים בשפות שאינן אנגלית המופיעים בעמוד זה הם מידע אשרwww.alibaba.com תורגם על ידי כלי תרגום אוטומטי. אם יש לך שאלה או הצעה בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, בבקשה שלח/י לנו אותה בדוא"ל (כתובת דוא"ל). Alibaba.com וחברות הבת שלה ממאנות אחריות וכל הבטחה, מפורשת או מרומזת, וכל נטילת אחריות שהיא עבור כל אובדן שעלול לנבוע או שעשוי להיות קשור למידע מתורגם-אוטומטית שנגרם לך עקב טעות טכנית של כלי תרגום השפות.
עומס...
נסו השוואת הצעות מחיר בקליק אחד למול בקשת רכישה בת דקה אחת. קבלו הצעות מחיר
globalmuses010185193004