יצרני 3 מטר sc upc lc upc sm dx סיבים אופטי ייצור מכונה, ג 'אנקו sc-sc אופטי סיבי תיקון כבל

עלויות FOB: US $ 0.82-1.20 / חתיכה מצא מחיר עדכני
כניסה: Hongkong Port
כמות הזמנה מינימלית: 100 חתיכה / חתיכות Lszh sc upc כדי lc upc ג 'אנקו סיבים אופטי תיקון כבל
יכולת אספקה: 2000 חתיכה / חתיכות לכל יום מגשר סיב אופטי סימפלקס/דופלקס כבל תיקון אופני LSZH
זמן אספקה: Shipped ב 10 ימים לאחר תשלום
תנאי תשלום: L/C,T/T,Western Union,Paypal

ביטחון קנייה

הגנה אל איכות המוצר
ביטחונות שליחת המוצר בזמן
הגנת קניה

פירוט מהיר

מקום מוצא:
China
שם מותג:
עבור אופטי סיבי ציוד
מספר דגם:
Sc upc דופלקס ftth תיקון כבל
שם מוצר:
SC LC APC UPC סיבים אופטיים תיקון כבל
שם דגם:
מצב יחיד
קטגוריית:
סיבים אופטי תיקון
כבל חיצוני קוטר:
0.9/2.0/3.0 מ"מ
מעיל:
PVC/LSZH
כבל אורך:
1/1. 5/3/5/10/20 m או מותאם אישית
טבעת ההידוק Endface:
UPC/מחשב/APC
צבע:
צהוב אקווה או מותאם אישית
סיבי סוג:
G652D OM1 (62.5/125), OM2 (50/125)
מחבר סוג:
Sc sc patchcord LC-LC

פרטי אריזה

פרטי אריזה: יצרני 3 מטר sc upc lc upc sm dx סיבים אופטי ייצור מכונה, ג 'אנקו sc-sc אופטי סיבי תיקון כבל אריזה & משלוח 1: פרטי אריזה: חתיכה אחת בשקית PE. 2. 200 pieces בקרטון. 3. 8.5 kg/קרטון. 4. אורך: 3 מטר או מותאם אישית. 5. MOQ: 100 יחידות. 6. עופרת זמן: 3-7 ימי עבודה

שלחו את ההודעה שלכם לספק זה

תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו למען הנוחות שלך בעזרי כלי תרגום שפה. אם יש לך הצעות כלשהן בנוגע לתוצאות התרגום שלנו, בבקשה עזור/עזרי לנו להשתפר.
כל נתוני המוצרים והספקים בשפות שאינן אנגלית המופיעים בעמוד זה הם מידע אשרwww.alibaba.com תורגם על ידי כלי תרגום אוטומטי. אם יש לך שאלה או הצעה בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, בבקשה שלח/י לנו אותה בדוא"ל (כתובת דוא"ל). Alibaba.com וחברות הבת שלה ממאנות אחריות וכל הבטחה, מפורשת או מרומזת, וכל נטילת אחריות שהיא עבור כל אובדן שעלול לנבוע או שעשוי להיות קשור למידע מתורגם-אוטומטית שנגרם לך עקב טעות טכנית של כלי תרגום השפות.
עומס...
נסו השוואת הצעות מחיר בקליק אחד למול בקשת רכישה בת דקה אחת. קבלו הצעות מחיר
globalmuses010177048102