מיני פלדת plc ספליטר SC APC 0.9mm 1x2 1x4 1x8 1x16, סיבים אופטי

FOB התייחסות מחיר:קבל מחיר האחרון
  • 1 - 49 יחידות
    ‏10.52 $
  • 50 - 99 יחידות
    ‏10.12 $
  • 100 - 999 יחידות
    ‏10.00 $
  • >=1000 יחידות
    ‏9.71 $
הובלה:
תמיכה אקספרס · הובלה ימית · הובלה יבשתית
זמן אספקה::
כמות( יחידות) 1 - 100 101 - 500 501 - 1000 >1000
זמן משוער (ימים) 5 6 8 סחיר
התאמה אישית:
לוגו מותאם אישית (Min. Order: 100 יחידות)
אריזה אישית (Min. Order: 500 יחידות)

עוד

התאמה אישית גרפית (Min. Order: 1000 יחידות) פחות
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
China
שם מותג:
HW-TELECOM
מספר דגם:
סיבים אופטיים plc ספליטר
סוג:
פתרונות FTTx
לא. של סיבים:
Sm
שימוש:
FTTX
שם מוצר:
סיבים אופטיים plc ספליטר
אורך גל:
1260-1650nm
ממד:
60*12*4mm
קלט כבל צבע:
לבן
פלט כבל צבע:
צהוב, כתום, ירוק .....
הסמכת:
Anatel
מחבר:
SC/APC
אחריות:
5 שנים
מילות מפתח:
Plc ספליטר
אובדן הכנסה:
13.7dB
יכולת אספקה
יכולת אספקה:
61000 Piece/Pieces per Month 61000
אריזה ומשלוח
פרטי אריזה
סיבים אופטיים plc ספליטר מוצר אריזה: קצף או bilister
אריזה חיצונית: קרטון או מקרה עץ
כניסה
shenzhen
זמן אספקה: :
כמות(Units) 1 - 100 101 - 500 501 - 1000 >1000
זמן משוער (ימים) 5 6 8 נתון למשא ומתן
יתרון

מיני פלדת plc ספליטר SC APC 0.9mm 1x2 1x4 1x8 1x16 סיבים אופטיים plc ספליטר

1.ABS תיבה/קלטת/מיני/מתלה סוגים זמינים
2.100% מבחן תרסיס מלח במיוחד חוף עיר
3. כבל 94-V0 כיתת
4.100% גבוהה נמוכה טמפרטורת מחזור מבחן
5.100% מבחן מתיחה
6.3D מבחן
7. להשיג 10 סוגים של טכנולוגיה פטנטים שיכול לשלוט באיכות טוב יותר (אנחנו יכולים להראות לך שלנו את ליבה ציוד אנחנו resarch ולפתח אתה יכול לא לראות את תעשיית
8. 100% חדש גלם חומרים עבור כל מוצר
9. בשימוש נרחב פרויקטי FTTX
10. 5 שנים אחריות ממועד משלוח עבור סיבים אופטיים plc ספליטר
מוצר תיאור
Poruct שם
מיני פלדת plc ספליטר SC APC 0.9mm 1x2 1x4 1x8 1x16 סיבים אופטיים plc ספליטר
גודל אריזה
60*12*4mm
מחבר
SC/APC
קלט כבל צבע
לבן
פלט כבל צבע
צהוב, כתום, ירוק .....
אובדן הכנסה
13.7dB
מקור
שנזן, סין
מפורט תמונות
מפרט
ערוץ
1X2
1X4
1X8
1X16
1X32
1X64
סיבי סוג
G657A1
אורך גל הפעלה (ננומטר)
1260 ~ 1650
אובדן הכנסה (dB)(מקסימום)
3.7
7.3
10.5
13.7
17.1
20.5
ערוץ אחידות (dB)(מקסימום)
0.5
0.8
1.0
1.3
1.5
1.7
הפסד תלוי קיטוב-PDL(dB)(מקסימום)
0.2
0.2
0.25
0.3
0.4
0.5
כיווניות (dB)(דקות)
55
אובדן תשואה (dB)(דקות)
55
מחבר אובדן הכנסה (dB)(מקסימום)
0.3 כל
מתאם אובדן הכנסה (dB)(מקסימום)
N/
אחסון Temperature℃
-40 ...... + 85
הפעלה Temperature℃
-25 ...... + 75
הערה
מאפיינים אופטיים (להוציא מחבר אובדן)
יישום

MiNi פלדה plc ספליטר SC APC 0.9mm 1x2 1x4 1x8 1x16 סיבים אופטיים plc ספליטרהיה בשימוש נרחב בכל מיני אופטי רשת פתרונות, כגון אופטי סיבי תיבה, מסדרון, סיבים אופטי להתחבר תיבה.

מפעל תמונות
אישור פטנט

להשיג 12 סוגS שלFiBer אופטי ייצור טכנולוגיה פטנטיםכי יכול לשלוט באיכות טוב יותר אתה יכול לא לראות את תעשיית

אריזה & משלוח

אכסניהR Pacמלך

גודל (MM):235 × 235 × 55

N.W.(KG/1PCS):0.22

כמות (PCS/תיבה):4

G.W.(קילוגרם/תיבה):0.42 ± 0.05

אריזה חיצונית

SiZe (MM):485 × 485 × 565

כמות (PCS/תיבה):160

N.W.(קילוגרם/תיבה):15.9

G.W.(קילוגרם/תיבה):16.9

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.