MPO OM3/OM4 1 M/2 M/3 M 12 ליבה 24 ליבת סיבים אופטי תיקון כבל מגשר

FOB התייחסות מחיר:קבל מחיר האחרון
$8.00 - $42.00 | 10 חתיכה / חתיכות (min. Order)
זמן אספקה::
כמות() 1 - 1000 >1000
זמן משוער (ימים) 15 סחיר
התאמה אישית:
Customized logo (Min. Order: 2000 )
Customized packaging (Min. Order: 500 )

עוד

Graphic customization (Min. Order: 2000 ) פחות
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
Guangdong, China
שם מותג:
OEM
מספר דגם:
MPO תיקון כבל
Model Name:
MPO patch cord
condition:
new
Support:
Length
Ferrule type:
SM, SM low loss; MM, MM low loss
Polishing type:
APC, UPC
Housing color:
Green, Beige, Yellow, Aqua
Cable type:
Ribbon Cable, Ribbon fiber, 3.0mm round cable, 0.9mm cable
Fiber Type:
4ch, 8ch, 12ch, 24ch
Application:
FTTH FTTB FTTX Network
Product name:
MPO OM3/OM4 1M/2M/3M 12Core 24Core Fiber Optical Patch Cord Jumper
יכולת אספקה
יכולת אספקה:
10000 Piece/Pieces per Month
אריזה ומשלוח
פרטי אריזה
מקורי חבילה עם קרטונים
כניסה
Shenzhen Guangzhou HongKong
דוגמה בתמונה:
package-img
package-img
זמן אספקה: :
כמות(Pieces) 1 - 1000 >1000
זמן משוער (ימים) 15 נתון למשא ומתן

MPO OM3/OM4 1 M/2 M/3 M 12 ליבה 24 ליבת סיבים אופטי תיקון כבל מגשר

פתרון
  

1. תיאור

1,A mpo סיבים אופטיים מחברים מסתיים סוף אופטי סיבים, ומאפשר מהר חיבור וניתוק מ שחבור.

 

2,את מחברים מכאני זוג וליישר את ליבות של סיבי כך אור יכול לעבור. טוב יותר מחברים לאבד מאוד קטן אור בשל השתקפות או חוסר תיאום של הסיבים

2. יישום

 

 

 

 

1,CATV

6,נתונים עיבוד רשתות

2,פעיל מכשיר סיום

7,ציוד בדיקה

3,תקשורת רשתות

8,התקנת הנחה

4,מטרו

9,רחב אזור רשתות (WANs)

5,רשתות תקשורת מקומיות (Lan)

 

3. תכונה

1,אובדן הכנסה נמוך חזרה אובדן השתקפות

2,סוף טבעת חזוק משטח predomed

3,דיוק אנטי-סיבוב מפתח וקורוזיה עמיד גוף

4,UL-מדורג פלסטיק דיור

5,מגפי במגוון רחב של צבעים

5,Telcordia סגנון מגפיים

6,משלוח-צף טבעת חזוק קרמיקה

4. סטנדרטים

כל רכיבים וסופי producs תוכננו ונבדקו כדי להתאים את הדרישה של IEC 60874-7, CECC 86115-801, Bellcore/Telcordia GR-326, EIA/TIA 604-3A, EIA/TIA 568, ISO/IEC 11801, Belcore/Telcordia GR-409-CORE, IEC 793, IEC 794-1-E1, IEC 794-1-E3, UL 1666/901 ו EIA/TIA 455

זמינות

1,את מחבר יכול להיות מסופק כמו מורכבת מראש אחד-חתיכה מחבר או כמו מחבר ערכת.

2,קליפים זמינים עבור דופלקס מחברים

3,דיור ערכות ללא חוד זמין.

 

 

 

 

 

 

לחץ כאן לפנות ארה"ב = = =>

עיקרי קטגוריה

תשלום & חינם

MPO OM3/OM4 1 M/2 M/3 M 12 ליבה 24 ליבת סיבים אופטי תיקון כבל מגשר

MPO OM3/OM4 1 M/2 M/3 M 12 ליבה 24 ליבת סיבים אופטי תיקון כבל מגשר

MPO OM3/OM4 1 M/2 M/3 M 12 ליבה 24 ליבת סיבים אופטי תיקון כבל מגשר

השירותים שלנו

Oיתרונות UR

אבטחת איכות

100% המקורי, אנגלית גרסה, 1 שנה warrnty, מהנדס מקצועי מכשירי בדיקה לפני משלוח כדי להבטיח איכות

אחד להפסיק שירות

לקוחות מוכווני וביקוש safisfied, מכירה לוהטת madels הם במלאי כל הזמן.

עצמאי גורם

חזק מתחרה בשוק זה, יותר כמות יותר הנחה.

מקצועי

Fiberhome, Huawei, ZTE ONU & Olt, יותר מ 70 מודלים כדי לעמוד בשוק שלך, ולספק מלא סט אופטי סיבי אביזרים.

החברה

 

שאלות נפוצות

 

Q1: מה הוא המוצרים העיקריים שלך?

: החברה שלנו, Queenton אספקת Huawei, ZTE, אלקטל אחריות, OLTs, עסקים לוח, וסיבים אופטיים אבזרים, כמו מהיר מחברים, מתאמים, מפצלים, זרוק כבל, תיקון כבל...

Q2. מה הוא תנאי התשלום שלך?

A: T/T 30% כפיקדון, 70% לפני משלוח. נראים לך את מוכן תמונות של המוצרים וחבילות לפני שאתה משלם את איזון.

Q3. אנחנו יכולים לקבל משלוח דוגמאות?

: מצטער, זה הוא לא זמין להזמנה ראשונית.

Q4What הוא שלך תנאי סחר?

A: אנו מציעים EXW, FOB, CIF CNF או כבקשתך.

Q5: כמה זמן הוא את אחריות?

: אחריות ו OLTs יש 1 שנה אחריות.

Q6. איך על שלך משלוח זמן?

A: בדרך כלל, זה ייקח 3 עד 5 ימים לאחר קבלת פיקדון. משלוח זמן תלוי את הפריטים והכמות של ההזמנה שלך. גדול כמות יהיה משלוח מהיר יותר.

פנה אלינו

 

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.