אופטי מתחם זמן Reflectometer 500 m SC APC LC UPC OTDR השקת כבל תיבה

FOB התייחסות מחיר:קבל מחיר האחרון
‏74.00 $ - ‏77.00 $ / תיבה | 1 תיבה / תיבות (min. Order)
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
Guangdong, China
שם מותג:
Wirenet
מספר דגם:
SC/APC LC/UPC 500 m
צבע:
צהוב
מחבר:
SC LC FC ST
יישום:
FTTH FTTB FTTX רשת
סיבי סוג:
חד וmultimode
אורך:
יכול להיות cutomized
יכולת אספקה
יכולת אספקה:
100 Box/Boxes per Day
אריזה ומשלוח
פרטי אריזה
תיבת סיבי OTDR הפעלת + קרטון outter
כניסה
shenzhen

אופטי מתחם זמן Reflectometer 500 m SC APC LC UPC OTDR השקת כבל תיבה

מוצר תיאור

נועד לסייע בבדיקה של סיבים אופטי כבל כאשר שימוש otdr. את OTDR השקת סיבי תיבת משמש עם אופטי זמן Reflectometers (OTDR של) כדי למזער את השפעות של OTDR השקת דופק על מדידה. זמין בתצורות רבות ושונות ואורכי סיבים.

 

 

  1. את OTDR מבחן הארכת קו, OTDR, OTDR מוצרים
  2. בעיקר בשימוש כדי לפצות על בדיקת OTDR אזור עיוור, סיבים מרכזיים
  3. ללא כל היתוך משותף, נפח קטן, קל משקל קל לנשיאה
  4. מצב יחיד, multimode
  5. אורך 500 M, 1 ק"מ, 2KM... 5 קילומטר (מותאם אישית)
  6. אובדן פחות מ או שווה 0.5dBm \/km
  7. עם מעולה איטום ביצועים, עמיד למים וdustproof פיצוץ הוכחה
  8. מיובא צהוב פגז
  9. סיבים אופטיים מחברים זמין: FC, LC, SC, ST/PC או APC

 

 

אריזה & חינם

 

החברה

 

 

 

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
ייתכן רוצה
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.