Owire אופטי באיכות גבוהה סיבי כבל 6 12 24 48 96 144 core ADSS חיצוני סיבים אופטי כבל מחיר

FOB התייחסות מחיר:קבל מחיר האחרון
‏0.10 $ - ‏0.90 $ / מטר | 10000.0 מטר / מטר (min. Order)
משך:
1000m
דוגמיות:
‏0.01 $ /מטר | 1 מטר (min. Order) | קנה דוגמיות
זמן אספקה::
כמות( מטר) 1 - 500000 >500000
זמן משוער (ימים) 14 סחיר
התאמה אישית:
לוגו מותאם אישית (Min. Order: 500000 מטר)
אריזה אישית (Min. Order: 500000 מטר)

עוד

התאמה אישית גרפית (Min. Order: 500000 מטר) פחות
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
Guangdong, China, שנזן, סין
שם מותג:
Owire/OEM/ODM
מספר דגם:
ADSS סיבים אופטי כבל
מספר מוליכים:
≥ 10
סוג:
ADSS כבל
סיבים אופטי כבל שם:
רב core ADSS חיצוני סיבים אופטי כבל מחיר למטר
Core מספר:
6 12 24 48 96 144 ליבות
חבר כוח:
FRP
סיבים אופטי כבל מעיל:
PE/באופציונלי
סיבי סוג:
G652D/G655
מותג שם:
Owire או OEM
סיבים אופטי כבל אורך:
מותאם אישית
סיבים אופטי כבל אישורים:
CE,ROHS,ISO9001,TLC,FCC
אישור מוצר certification
CCC מוסמך.
Valid from 2019-08-07 until 2024-08-07
EMC מוסמך.
יכולת אספקה
יכולת אספקה:
5000 Kilometer/Kilometers per Month SM ADSS optic cable
אריזה ומשלוח
פרטי אריזה
SM ADSS כבל אופטי אריזה: 1pcs/1 שקית (יכול לעצב על פי דרישת הלקוח). אופטי של אורך תלוי למשתמש של דרישות. זה יכול להיות OEM ו ODM.
כניסה
Shenzhen
דוגמה בתמונה:
package-img
package-img
זמן אספקה: :
כמות(Meters) 1 - 500000 >500000
זמן משוער (ימים) 14 נתון למשא ומתן

ADSS סיבים אופטי כבל אוויריים כבל, דיאלקטרי אופטי סיבי כבל adss

מוצר תיאור

ADSS כבל תיאור:

ADSS כבל הוא רופף צינור תקוע. סיבי 250μm ממוקמים לתוך צינור רופף עשוי מפלסטיק מודולוס גבוה. את צינורות מלאים מים עמיד מילוי מתחם. את צינורות וחומרים מילוי תקועים סביב FRP (פלסטיק מחוזק בסיבי) כמו שאינו מתכתי מרכזי חבר כוח קומפקטי ועגולה כבל ליבה. לאחר ליבת הכבל מלאה עם מתחם. זה הוא מכוסה דק PE (וpolyethylence) פנימי נדן. לאחר תקוע שכבה של חוטי aramid מוחלות על פנימי נדן. לאחר תקוע שכבה של חוטי aramid מוחלות על פנימי נדן כחבר כוח, את כבל הושלם עם PE או ב (אנטי-tranking) מעטפת חיצונית.

ADSS כבל מאפיין

1. כבל להיות מותקן בלי לכבות את חשמל;

2. מצוין בביצועים. אינדוקטיבי המקסימאלי באופן AT ההפעלה נדן יכול להגיע 25KV;

3. אור משקל וקטן קוטר הפחתת העומס שנגרם על ידי קרח, רוח, עומס על מגדלים וbackprops;

4. גדול תוחלת אורכים (אורך הגדול הוא מעל 1000m)

5. ביצועים טובים של חוזק מתיחה וטמפרטורה;

6. עיצוב חיים תוחלת הוא 30 שנים.

ADSS כבלסטנדרטים

ADSS כבל בקנה אחד עם תקן IEE P 1222 & IEC60794-1

ADSS כבליישומים

בפועל מצב של תקורה כוח קווים הוא נלקח בחשבון מלא כאשר ADSS כבל הוא שתוכננו. עבור תקורה כוח קווים תחת 110KV,PE חיצוני נדן מוחל. עבור כוח קווים שווה או מעל 110KV, באופן חיצוני נדן מוחל. את עיצוב להקדיש של ארמיד כמות והעמד תהליך יכול לספק את ביקוש על שונים תוחלת.

ADSS כבל אופטי מאפיינים

    G.652 G.655 50/125μm 62.5/125Μm
הנחתה (± 20 ℃) @ 850nm     ≤ 3.0dB/km ≤ 3.0dB/km
@ 1300nm     ≤ 1.0dB/km ≤ 1.0dB/km
@ 1310nm ≤ 0.36dB/km ≤ 0.4dB/km    
@ 1550nm ≤ 0.2dB/km ≤ 0.23dB/km    
רוחב פס (Class A) @ 850nm     ≥ 500Mhz.km ≥ 200Mhz.km
@ 1300nm     ≥ 1000Mhz.km ≥ 600Mhz.km
צמצם מספרי     0.200 ± 0.015NA 0.275 ± 0.015NA
Λcc אורך גל החתוכים ≤ 1260nm ≤ 1480nm    

ADSS כבל פרמטרים טכניים

Ref. קוטר חיצוני (מ"מ) Ref. משקל קילוגרם/קילומטר Ref. מקסימום יומי עבודה מתח KN מקסימום המותר עבודה מתח KN לשבור חוזק KN חבר כוח CSA mm2 מודולוס אלסטיות KN/Mm2 חום התרחבות מקדם × 10-6/K מתאים תוחלת (NESC סטנדרטי, m)
PE נדן באופן נדן A B C D
12.5 125 136 1.5 4 10 4.6 7.6 1.8 160 100 140 100
13.0 132 142 2.25 6 15 7.6 8.3 1.5 230 150 200 150
13.3 137 148 3.0 8 20 10.35 9.45 1.3 300 200 290 200
13.6 145 156 3.6 10 24 13.8 10.8 1.2 370 250 350 250
13.8 147 159 4.5 12 30 14.3 11.8 1.0 420 280 400 280
14.5 164 177 5.4 15 36 18.4 13.6 0.9 480 320 160 320
14.9 171 185 6.75 18 45 22.0 16.4 0.6 570 380 550 380
15.1 179 193 7.95 22 53 26.4 18.0 0.3 670 460 650 460
15.5 190 204 9.0 26 60 32.2 19.1 0.1 750 530 750 510
15.6 194 208 10.5 28 70 33.0 19.6 0.1 800 560 800 560
16.3 211 226 12.75 34 85 40.0 20.1 0.1 880 650 880 650
16.8 226 242 15.45 41 103 48.0 24.0 -0.4 1000 750 1000 760
17.2 236 253 16.2 45 108 51.0 25.1 -0.5 1100 800 1100 830
17.9 249 266 18.0 50 120 58.8 26.1 -0.8 1180 880 1180 900

ADSS כבל השוואת תרשים


יותר מוצרים, מברכים בחום לחנות שלנו כמו את הקישור הבא!

Http://www.owire-fiber.en.alibaba.com/productlist.html

אריזה & חינם

ADSS כבל אריזה ומשלוח

ADSS כבל ייצור תהליך

השירותים שלנו

1. צריך מוצרים במהירות?

אנחנו מפעל. אז אנחנו יכולים לעשות ההזמנה שלך לתוך מציאות בזמן הקצר ביותר!

2. מיידי תגובה לבקשתך!

אנחנו יודעים זמן הוא כסף. Pls לא תהסס לפנות אלינו עם טלפון, דואר אלקטרוני או צ 'אט חי. ואנחנו'll לעשות כמיטב יכולתנו כדי להשיב לך תוך 24 שעות!

החברה

שאלות נפוצות

1. מה הוא MOQ שלך?

משלוח MOQ. אתה תהיה מאוד מוערך, אם אתה יכול לספק לנו את כמות. אז אנחנו לחשב עלות בהתאם.

2. אני יכול לקבל דוגמאות?

כן. דוגמאות יישלח לבדיקה. אנחנו בדרך כלל לשלוח דגימות על ידי DHL,Fedex,UPS,TNT או Aramex. אם יש לך חשבון ספק, זה'll נשמח לספינה עם חשבון שלך. אם לא,

אתה יכול לשלם באמצעות ווסטרן יוניון, Paypal או אחרים.

3. כמה זמן הוא מדגם & ייצור leadtime?

A. מדגם leadtime: 3-5 ימים, לאחר אישר תשלום שלך.

B. ייצור leadtime:10-12 ימים, לאחר אישר מדגם ותשלום.

5. אתה מקבלים OEM או ODM?

כן, אנחנו מפעל. ואנחנו יש מחלקת ההנדסה. אתה רק צריך לשלוח לנו את דרישות.

6. אשר מיני אישורים לעשות יש לך?MUlti מצב:


ADSS סיבים אופטי כבל אוויריים כבל, דיאלקטרי אופטי סיבי כבל adss

ADSS סיבים אופטי כבל אוויריים כבל, דיאלקטרי אופטי סיבי כבל adss

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.