SC/APC SM סימפלקס 0.9mm 2.0mm 3.0mm סיבים אופטיים עבור FTTH

FOB התייחסות מחיר:קבל מחיר האחרון
‏0.05 $ - ‏0.20 $ | 1000 חתיכה / חתיכות (min. Order)
דוגמיות:
‏0.02 $ / | 1 (min. Order) | קנה דוגמיות
התאמה אישית:
לוגו מותאם אישית (Min. Order: 500 )
אריזה אישית (Min. Order: 500 )

עוד

התאמה אישית גרפית (Min. Order: 500 ) פחות
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
China
שם מותג:
HXCOMM.
מספר דגם:
HX-FOFC
יישום:
FTTH FTTB FTTX רשת
מחבר סוג:
SC/APC SC/UPC
סימפלקס או דופלקס:
סימפלקס
מפרט:
0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
מצב:
SM
יכולת אספקה
יכולת אספקה:
50000 Piece/Pieces per Day
אריזה ומשלוח
פרטי אריזה
PP תיק או מותאם אישית אריזה.
כניסה
Ningbo

SC/UPC SM סימפלקס 0.9mm 2.0mm 3.0mm סיבים אופטי מחבר עבור FTTH Drop כבל

מוצר תיאור

 

תיאור קצר:

 

סיבים אופטיים עוצב עבור FTTH. זה הוא דור חדש של סיבי מחבר בשימוש הרכבה. זה יכול לספק פתוח זרימת טרומי סוג, אשר אופטי ומכאני מפרט עומד בתקן אופטי סיבי מחבר. זה מיועד גבוהה באיכות גבוהה eddiciency עבור התקנה, את מבנה של crimping עמדה הוא ייחודי עיצוב

 

יתרונות:

 

1. אובדן הכנסה נמוך

2. Dual v חריץ עיצוב עבור יציבות גבוהה ואמינות

3. עמיד חיים

4. Easy התקנה

5. OEM שירות עבור אביזרים

 

 

 

 

 
מפרט
פריטיםSC/APC SC/UPC
ישים כבלX 2 גומי-מבודד חוטφ3. 0 סיבים
קוטר סיבים125μm125μm
ציפוי קוטר250μm250μm
סיבי מצבSM או MMSM או MM
התקנה זמן≤40S≤40S
בניית אתר התקנה שיעור≥99%≥99%
אובדן הכנסה≤0. 5dB (אופייני value≤ 0.8dB) (1310nm או 1550nm)≤0. 5dB (אופייני value≤ 0.8dB) (1310nm או 1550nm)
אובדן תשואה45dB (ממוצע 50dB)45dB (ממוצע 50dB)
חוזק מתיחה> 30> 20
 -40 °C ~ + 70 °C 
שימוש חוזר≥50≥50
חיים נורמלים30 שנים30 שנים
מוצרים קשורים

 

אריזה & חינם

 

שאלות נפוצות

Q1: מה הם המוצרים העיקריים שלך?

המוצרים העיקריים שלנו מכיל סיבים אופטי ספליטר, סיבים אופטי תיקון כבל/צמה, Fiter תיבת הפצה אופטית, סיבים אופטי תיקון לוח, סיבים אופטי צלב חיבור קבינטוכן הלאה.

 

Q2: איך אני יכול להבטיח את producs של איכות?

יש לנו QC בקרת מחלקה, ואנחנו גם יש לי אישורים רבים כגון CE, roHS וכן הלאה כדי להבטיח את איכות של מוצרים שלנו, אתהיכול רק לסמוך עלינו.

 

Q3: הוא OEM ו ODM זמין?

כן, OEM ו ODM שיתוף פעולה מצב הוא זמין.

 

Q4: האם אתה מפעל או חוץ סחר חברה?

אנחנו מפעל ואנחנו לעשות מסחר מדי, אנו נספק לך עם ביותר תחרותי מוצרים ומוצרים.

 

Q5: אני רוצה לשאול אותך אם אפשר יש לוגו על המוצר שלי?

אנו מקווים שאתה יודע כי החברה שלנו תמיכה מותאם אישית לוגו שירות, ואת לוגו הדפסת צריך להיות עד את לוגו הדפסת כמות, אתה יכול לבחור את שיטת הדפסה אתה מעדיף והיינו גם כמו להמליץ את אחד שהוא יותר מתאים בשבילך.

 

Q6. אני יכול להיות סדר לדוגמא עבור מוצר זה?

כן, אנחנו מוזמן מדגם כדי לבדוק ולבדוק באיכות. דגימות מעורבות מקובלים.

 

Q7. מה על עופרת זמן?

צרכי מדגם1-2 ימים, זמן ייצור המוני צריך1-2 שבועות

 

ש8. איך אתה שולח את הסחורה וכמה זמן לוקח להגיע?

אנחנו בדרך כלל ספינה על ידיDHL, UPS, FedEx או TNT. זה בדרך כלל לוקח 3-5 ימים להגיע. תעופה והים חינם גם אופציונלי.

 

ש9: האם אתם מציעים ערבות למוצרים?

כן, אנו מציעים1-2 שניםאחריות כדי שלנו מוצרים רשמיים.

 

ש10: מה על משלוח זמן?

 1) דוגמאות: בתוך שבוע אחד.

 2) מוצרים:15-20 ימיםבדרך כלל.

למה ארה"ב

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.