SCAPC כדי SCAPC חד Multimode SC LC ST FC MTRJ SMA סימפלקס דופלקס סיבים אופטי תיקון כבל

עלויות FOB: US $ 1-10 / חתיכה מצא מחיר עדכני
כניסה: Shenzhen
כמות הזמנה מינימלית: 10 חתיכה / חתיכות
יכולת אספקה: 30000 חתיכה / חתיכות לכל שבוע
תנאי תשלום: L/C,D/P,T/T

ביטחון קנייה

הגנה אל איכות המוצר
ביטחונות שליחת המוצר בזמן
הגנת קניה

פירוט מהיר

מקום מוצא:
China
שם מותג:
Fiberyo
מספר דגם:
JS-SA-SA-S29L-001-R
שם מוצר:
SCAPC-SCAPC SM סימפלקס תיקון כבל 1 m
מחבר:
SC/APC כדי SC/APC
סיבי לספור:
סימפלקס
מעיל O.D.:
2.0mm (1.6/1.8/2.4/3.0mm הם אופציונלי)
סיבי מצב:
SM 9/125 OS2
כבל מעיל:
LSZH (OFNR, OFNP הם אופציונלי)
אורך:
1 m (2 m, 3m... מותאם אישית)
הכנס אובדן:
<0.2dB
אורך גל:
1310nm &amp; 1550nm

פרטי אריזה

פרטי אריזה: 1 חתיכה/PE תיק, 200-600 pcs לכל קרטון.

שלחו את ההודעה שלכם לספק זה

תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו למען הנוחות שלך בעזרי כלי תרגום שפה. אם יש לך הצעות כלשהן בנוגע לתוצאות התרגום שלנו, בבקשה עזור/עזרי לנו להשתפר.
כל נתוני המוצרים והספקים בשפות שאינן אנגלית המופיעים בעמוד זה הם מידע אשרwww.alibaba.com תורגם על ידי כלי תרגום אוטומטי. אם יש לך שאלה או הצעה בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, בבקשה שלח/י לנו אותה בדוא"ל (כתובת דוא"ל). Alibaba.com וחברות הבת שלה ממאנות אחריות וכל הבטחה, מפורשת או מרומזת, וכל נטילת אחריות שהיא עבור כל אובדן שעלול לנבוע או שעשוי להיות קשור למידע מתורגם-אוטומטית שנגרם לך עקב טעות טכנית של כלי תרגום השפות.
עומס...
נסו השוואת הצעות מחיר בקליק אחד למול בקשת רכישה בת דקה אחת. קבלו הצעות מחיר
globalmuses010176213121