SFP 1.25 גרם CWDM 1570NM 80 km SM 1000BASE-ZX כפולה סיבי LC משדר מודול

FOB התייחסות מחיר:קבל מחיר האחרון
$25.00 - $35.00 | 5 חתיכה / חתיכות (min. Order)
הובלה:
תמיכה אקספרס
זמן אספקה::
כמות() 1 - 20 >20
זמן משוער (ימים) 2 סחיר
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
Guangdong
שם מותג:
Top-trans
מספר דגם:
TOP-CWDM-1570-1.25-80
סוג:
סיבים אופטי
לא. של סיבים:
2.
שימוש:
FTTX
Brand:
Toptrans
Model number:
TOP-CWDM-1570-1.25-80
Type:
CWDM
Power supply:
3.3v
Competible:
IBM, etc
Warranty:
3 year
Wavelength:
1570nm
Rate:
1G
Distance:
80KM
Place of Origin:
China
יכולת אספקה
יכולת אספקה:
3000 Piece/Pieces per Day
אריזה ומשלוח
פרטי אריזה
קופסות אנטי סטטי
זמן אספקה: :
כמות(Pieces) 1 - 20 >20
זמן משוער (ימים) 2 נתון למשא ומתן

 

     

SFP 1.25G CWDM 1570NM 80 KM SM 1000BASE-ZX כפולה סיבי LC משדר מודול

 
מוצר תיאור

 

תכונות

 

מותג

Toptrans

מקום מוצא

סין

מצב

חדש

גורם צורה

SFP cwdm

אורך גל:

1570nm

מרחק

80 KM

קצב נתונים (מקסימום)

1.25G

נמוך סוף מקרה טמפרטורה (°C)

0°C

גבוהה סוף מקרה טמפרטורה (°C)

70°C

אבחון

דיגיטלי

משדר

VCSEL

מקלט

פין

מתח אספקה

3.3-5 v

מחבר

LC

אחריות

1 שנה

תעודה

CE, ROHS, ה-FCC

DDMI

כן

זמן של משלוח

בתוך 24 שעות

חבילה

10/36/50 pcs

 

מוצר תכונות

lעד כדי 1.25 Gb/s נתונים קישורים

lDFB לייזר משדר

lצילום גלאי PIN

lעד כדי 80 KM על 9/125 μmSMF

lלחיבור חם SFP טביעת רגל

lדופלקס LC/UPC סוג נתקעים אופטי ממשק

lנמוך כוח פיזור

lמתכת מארז, עבור נמוך יותר EMI

lRoHS תואם ו עופרת משלוח

lאחת + 3.3 Vpower אספקת

lתמיכה דיגיטלי אבחון ניטור ממשק

lתואם עם SFF-8472

lמקרה הפעלה טמפרטורה: 0°Cto + 70 °C

 

יישומים

lמתג כדי מתג ממשק

lמהיר Ethernet

lלהעביר יישומי Backplane

lנתב/שרת ממשק

lאחרים אופטי קישורים

 

סטנדרטי

lSFP + MSA תואם

lSFF-8472reversion9.5compliant

lIEEE802.3-2005 תואם

lTelcordia GR-468-COREcompliant

lFCC47CFRPart15, כיתת B תואם

lFDA21CFR1040.10and1040.11, class1compliant

lRoHS תואם

 
ייצור תהליך

 

 
 
 
אישורים

 

השירותים שלנו

 

תאימות

 

החברה

 

 

 

 

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.