notice הערה: אנא היו זהירים ובררו עם הספק שלכם האם המוצר הזה מיועד להגנה מפני חיידקים והאם ווירוס הקורונה (COVID-19) ישפיע על ההזמנה שלכם. close

SFP 10/100/1000 בסיס סיבים אופטי מדיה ממיר

  • 1-99 חתיכות
    ‏15.00 $
  • 100-999 חתיכות
    ‏10.50 $
  • >=1000 חתיכות
    ‏10.00 $
Jumlah:
- + חתיכות tersedia
0 potong dipilih, US $ total
Lihat Perincian
עמלת משלוח
Konfirmasi jumlah barang.
זמן אספקה:
1 יום (ימים) לאחר קבלת התשלום
התאמה אישית:
לוגו מותאם אישית (מינימום הזמנה: 1 חתיכות)
אריזה אישית (מינימום הזמנה: 1 חתיכות)

עוד

התאמה אישית גרפית (מינימום הזמנה: 1 חתיכות) פחות
דוגמיות: ‏15.00 $ /חתיכה , 1 חתיכה (min. Order): קנה דוגמיות
יצירת קשר
דוגמיות - ‏15.00 $ /חתיכה , 1 חתיכה (min. Order): קנה דוגמיות
Memuat... Tambahkan ke Keranjang
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
Guangdong, China
שם מותג:
OEM
מספר דגם:
N/
סוג:
פתרונות FTTx
לא. של סיבים:
1.
שימוש:
FTTH
קצב נתונים:
עצמי אדפטיבית 10/100/1000Mbps
אופטי ממשק:
1 * חריץ SFP
Ethernet ממשק:
1*10/100/1000M RJ45 יציאת
סיבי מחבר:
LC/SC
טמפרטורה:
0 ~ 70 ℃
אספקת חשמל:
DC + 5V/1A פלט
אחריות:
5 שנים
הסמכת:
CE RoHS FCC

אריזה ומשלוח

Unit Penjualan:
Item tunggal
Ukuran paket tunggal: 
14X10X4 ס"מ
Berat kotor tunggal:
0.500 ק"ג
Jenis Paket:
Single White Box and Blister Packaging, Carton Box Outside
זמן אספקה: :
כמות( חתיכות) 1 - 1 2 - 1000 >1000
זמן משוער (ימים) 1 3 נתון למשא ומתן
Product Description
Our Product Warranty

High Performance Test

All our SFP+ QSFP+ Cables are passing High
Performance Test

Laser Cutting

Laser Cutting avoids the raw copper damage.

Comaptibility Coding

We can write All kinds of compatible codes, like HP, H3C, Huawei, Arista, Juniper...

Our Company

Our Company Front Desk

Production Line

Warehouse


QC Team

Production Line

1. Separate Cables and Cut Al Foil

2. Laser Cutting

3. Soldering

4. High Performance Test

5. EEPROM

6. Packaging

Our Certifications

Product Certifications

Our factory passes ISO 2008 Certification, and all our products have CE, FCC, FDA, UL certification.

Customer Reviews




Hi, thanks for viewing my product,
I am online in 24 hours,
Contact me to get quotations!
ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.