סימפלקס מצב יחיד FC APC כדי SC/APC סיבים אופטיים בגלילה כבל תיקון כבל

עלויות FOB: US $ 0.29-4.29 / חתיכה מצא מחיר עדכני
כניסה: Hangzhou
כמות הזמנה מינימלית: 100 חתיכה / חתיכות
יכולת אספקה: 80000 חתיכה / חתיכות לכל חודש
תנאי תשלום: T/T,Western Union,MoneyGram,Alibaba Trade Assurance

ביטחון קנייה

הגנה אל איכות המוצר
ביטחונות שליחת המוצר בזמן
הגנת קניה

פירוט מהיר

מקום מוצא:
China
שם מותג:
DAYTAI
מספר דגם:
FC/APC-SC/APC-SM-PVC/LSZH
שם מוצר:
FC/APC-SC/APC-SM-PVC/LSZH סיבים אופטיים צם
מחבר:
FC/APC כדי SC/APC
סיבי סוג:
סימפלקס מצב יחיד
כבל OD:
0.9mm, 2.0mm, 3.0mm סיבים אופטי כבל
אורך:
1.5 m, 2 m, 3m... הוא אופציונלי
נדן חומר:
PVC או LSZH
אורך גל הפעלה:
1310nm, 1510nm
טמפרטורת הפעלה:
-40 ~ 75℃
טמפרטורת אחסון:
-40 ~ 85℃
חבילה:
תיק

פרטי אריזה

פרטי אריזה: סטנדרטי קרטון תיבה

שלחו את ההודעה שלכם לספק זה

תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו למען הנוחות שלך בעזרי כלי תרגום שפה. אם יש לך הצעות כלשהן בנוגע לתוצאות התרגום שלנו, בבקשה עזור/עזרי לנו להשתפר.
כל נתוני המוצרים והספקים בשפות שאינן אנגלית המופיעים בעמוד זה הם מידע אשרwww.alibaba.com תורגם על ידי כלי תרגום אוטומטי. אם יש לך שאלה או הצעה בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, בבקשה שלח/י לנו אותה בדוא"ל (כתובת דוא"ל). Alibaba.com וחברות הבת שלה ממאנות אחריות וכל הבטחה, מפורשת או מרומזת, וכל נטילת אחריות שהיא עבור כל אובדן שעלול לנבוע או שעשוי להיות קשור למידע מתורגם-אוטומטית שנגרם לך עקב טעות טכנית של כלי תרגום השפות.
עומס...
נסו השוואת הצעות מחיר בקליק אחד למול בקשת רכישה בת דקה אחת. קבלו הצעות מחיר
globalmuses010185244199