אספקת מחיר קלטת תיבת 1x4 PLC ספליטר תיבת סיבים אופטי plc ספליטר עם SC/APC מחבר

FOB התייחסות מחיר:קבל מחיר האחרון
‏5.99 $ - ‏29.99 $ / חתיכה | 10 חתיכה / חתיכות (min. Order)
הובלה:
תמיכה אקספרס · הובלה ימית · הובלה יבשתית · הובלה אווירית
זמן אספקה::
כמות( חתיכות) 1 - 1000 >1000
זמן משוער (ימים) 7 סחיר
התאמה אישית:
לוגו מותאם אישית (Min. Order: 200 חתיכות)
אריזה אישית (Min. Order: 200 חתיכות)

עוד

התאמה אישית גרפית (Min. Order: 200 חתיכות) פחות
דוגמיות:
‏5.99 $ /חתיכה | 1 חתיכה (min. Order) | קנה דוגמיות
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
Guangdong, China
שם מותג:
Wanbao
מספר דגם:
1X4 PLC ספליטר
לא. של סיבים:
G652D, G655, G657A, על פי בקשה
שימוש:
FTTH
סיבי סוג:
G657A1 או כפי שאתה מבקש
צבע:
שירות מותאם אישית
אורך גל הפעלה (ננומטר):
1260 ~ 1650
טמפרטורת הפעלה:
-40 ~ + 85 ℃
טמפרטורת אחסון:
-40 ~ + 85
אובדן תשואה (dB):
55/50
כיווניות (dB):
≥ 55
יישום:
פריסות FTTx
סוג:
סיבים אופטיים plc ספליטר
יכולת אספקה
יכולת אספקה:
1000 Piece/Pieces per Week
אריזה ומשלוח
פרטי אריזה
קרטון תיבה
כניסה
Shanghai
זמן אספקה: :
כמות(Pieces) 1 - 1000 >1000
זמן משוער (ימים) 7 נתון למשא ומתן
מוצרי תיאור
1.Excellent מכאני, קטן גודל
2. גבוהה אמינות
3. אובדן הכנסה נמוך הפסד תלוי קיטוב
4. גבוהה ערוץ ספירה
5. מעולה יציבות סביבתית ושימוש נרחב
6. פריסות FTTX (GPON/BPON/EPON)
7. כבל טלוויזיה (CATV)
8. CATV קישורים
9. רשתות אופטיות פסיבית (PON)
יישום
.
1, פיצול יחס 1:2,
2, רחב להקת הפעלה: 1260-1650 ננומטר,
3, 1.5 m ארוך אופטי כבלי הסתיים עם מחברים SC,
4, גודל קומפקטי,
5, יציבות גבוהה.
נתונים טכניים
פריט
1x2
1x4
1x8
1x16
1x32
1x64
מקס. אובדן הכנסה (dB)
4.1
7.4
10.5
16.8
17.0
20.4
מקס. ערוץ אחידות (dB)
0.6
0.6
0.6
0.6
0.8
1.0
מקס. PDL(dB)
0.2
0.2
0.2
0.2
0.2
0.3
כיווניות (dB)
≥ 55
אובדן תשואה (dB)
≥ 55
אחסון Temperature℃
-40 ~ + 85
הפעלה Temperature℃
-40 ~ + 85
מוצרים קשורים
החברה שלנו
פנה אלינו
קשר דרך
קיץ יאנג
דוא"ל: summer@wboptictech.com
נייד/WhatsApp: 0086-15250488057
WeChat: summer_sweetdream
סקייפ: 15250488057
פקס: 0086-21-52188985

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.