SWOT מפעל מחיר GJXH FTTH 1 core זרוק כבל סיבים אופטי כבל קשת-סוג ליבה אחת כבל

עלויות FOB: US $ 0.25-0.75 / מטר מצא מחיר עדכני
כניסה: shanghai port, china
כמות הזמנה מינימלית: 1000 מטר / מטר 2-3 km/תוף
יכולת אספקה: 1000 קילומטר / קילומטר לכל שבוע
זמן אספקה: 3-7 ימים
תנאי תשלום: L/C,T/T,Western Union

ביטחון קנייה

הגנה אל איכות המוצר
ביטחונות שליחת המוצר בזמן
הגנת קניה

פירוט מהיר

מקום מוצא:
China
שם מותג:
Wanbao
מספר דגם:
FTTH Drop כבל GJXH
מספר מוליכים:
1
סוג:
חתול 7
סיבי לספור:
1/2/4 core
הנחתה:
G.652, G.657 (dB/קילומטר): ≤0. 4dB/km (@ 1310nm), ≤0. 3dB/km (@ 1550nm)
כבל גודל:
2*3mm
כוח:
שני FRP המקביל או פלדת חוט
מעיל:
PVC או LSZH
הנחתה רציפה:
≤0. 05 dB
אפס פיזור אורך גל:
1300 ~ 1324nm
אפס פיזור מדרון:
≤0. 090 ps/(nm2.km)
חיפוי שאינו מעגלי:
≤1. 0%

פרטי אריזה

פרטי אריזה: אריזת קרטון יצוא

שלחו את ההודעה שלכם לספק זה

תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו למען הנוחות שלך בעזרי כלי תרגום שפה. אם יש לך הצעות כלשהן בנוגע לתוצאות התרגום שלנו, בבקשה עזור/עזרי לנו להשתפר.
כל נתוני המוצרים והספקים בשפות שאינן אנגלית המופיעים בעמוד זה הם מידע אשרwww.alibaba.com תורגם על ידי כלי תרגום אוטומטי. אם יש לך שאלה או הצעה בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, בבקשה שלח/י לנו אותה בדוא"ל (כתובת דוא"ל). Alibaba.com וחברות הבת שלה ממאנות אחריות וכל הבטחה, מפורשת או מרומזת, וכל נטילת אחריות שהיא עבור כל אובדן שעלול לנבוע או שעשוי להיות קשור למידע מתורגם-אוטומטית שנגרם לך עקב טעות טכנית של כלי תרגום השפות.
עומס...
נסו השוואת הצעות מחיר בקליק אחד למול בקשת רכישה בת דקה אחת. קבלו הצעות מחיר
globalmuses010185244199