המוצרים הנמכרים ביותר 2017 ספק סין מחיר תיקון כבל LC SC SFP ב, סיבי Otdr

עלויות FOB: US $ 782-1600 / חתיכה מצא מחיר עדכני
כניסה: Shanghai, China
כמות הזמנה מינימלית: 1 חתיכה / חתיכות
יכולת אספקה: 10000 חתיכה / חתיכות לכל יום
זמן אספקה: 2 ~ 5 ימים
תנאי תשלום: L/C,T/T,Western Union,Paypal

ביטחון קנייה

הגנה אל איכות המוצר
ביטחונות שליחת המוצר בזמן
הגנת קניה

פירוט מהיר

שם מותג:
Xingcheng
מספר דגם:
CSW0U14114
שם מוצר:
OTDR
סוג:
TR600
טווח דינמי:
32/30dB
מבחן מרחק::
120 km לכל היותר
אורך גל:
1310nm/1550nm
פונקצית:
בדיקה של סיבי תיקון
תצוגת מסך:
3.5 inch מסך נגיעה
יציאת:
FC/SC/ST
גודל:
235*150*66 מ"מ
אחסון:
2 gb זיכרון פנימי (20 000 O

פרטי אריזה

פרטי אריזה: OTDR אחד מחשבים בתיק אחד

שלחו את ההודעה שלכם לספק זה

תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו למען הנוחות שלך בעזרי כלי תרגום שפה. אם יש לך הצעות כלשהן בנוגע לתוצאות התרגום שלנו, בבקשה עזור/עזרי לנו להשתפר.
כל נתוני המוצרים והספקים בשפות שאינן אנגלית המופיעים בעמוד זה הם מידע אשרwww.alibaba.com תורגם על ידי כלי תרגום אוטומטי. אם יש לך שאלה או הצעה בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, בבקשה שלח/י לנו אותה בדוא"ל (כתובת דוא"ל). Alibaba.com וחברות הבת שלה ממאנות אחריות וכל הבטחה, מפורשת או מרומזת, וכל נטילת אחריות שהיא עבור כל אובדן שעלול לנבוע או שעשוי להיות קשור למידע מתורגם-אוטומטית שנגרם לך עקב טעות טכנית של כלי תרגום השפות.
עומס...
נסו השוואת הצעות מחיר בקליק אחד למול בקשת רכישה בת דקה אחת. קבלו הצעות מחיר
globalmuses010177050128