notice הערה: אנא היו זהירים ובררו עם הספק שלכם האם המוצר הזה מיועד להגנה מפני חיידקים והאם ווירוס הקורונה (COVID-19) ישפיע על ההזמנה שלכם. close

TR-600 סיבים אופטיים בודק ספק Exfo OTDR מחיר 1310/1550nm FTB-150 EXFO OTDR

  • 1 סטים
    ‏750.00 $
  • >=2 סטים
    ‏740.00 $
Jumlah:
- + סטים tersedia
0 potong dipilih, US $ total
Lihat Perincian
עמלת משלוח
Konfirmasi jumlah barang.
זמן אספקה:
5 יום (ימים) לאחר קבלת התשלום
יצירת קשר
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
Guangdong, China
שם מותג:
OEM
מספר דגם:
TR-600
שם מוצר:
סיבים אופטי OTDR
יישום סיבים:
SM
מרכזי Wavelenth:
1310/1550
אחריות:
1 שנה
אורך גל:
1310/1550nm
מבחן טווח (דן מו):
5-16 KM
טווח דינמי:
32-30db
אופטי מחבר:
FC/SC/LC (אוניברסלי מחבר)
אריזה משקל:
2.000 kg (4.41lb.)
תנאי תשלום:
T/T, מערב איחוד, גרם כסף, paypal

אריזה ומשלוח

Unit Penjualan:
Item tunggal
Ukuran paket tunggal: 
25X18X8 ס"מ
Berat kotor tunggal:
5.500 ק"ג
Jenis Paket:
1 set/box
זמן אספקה: :
כמות( סטים) 1 - 3 >3
זמן משוער (ימים) 5 נתון למשא ומתן

סקייפ: happyselling2

Whatsapp/wechat:86-18312510794

תיאור:

כף יד, קל ונוחות לנשיאה
38dB גבוהה טווח דינמי
≤ 2m אירוע אזור מת
0.05m גבוהה מרחק רזולוציה, 128k נקודות דגימה
מהיר אוטומטי מדידה, אחד-לחצן הפעלה
מבחן עד ארבעה אורכי גל עם יחידה אחת
תקשורת אור לבדוק באופן אוטומטי
פונקציה מרחוק באמצעות Ethernet
ממשקי USB, מקל USB תמיכה מדפסת כבל ישיר להוריד למחשב באמצעות ActiveSync
תמיכה Bellcore GR196 קובץ פורמט בכתב או קריאה
Built-in ליתיום סוללה עם קיבולת גבוהה עבור מעל 8 שעות של הפעלה חיים
משולב איתור תקלות גלוי (VFL)

 

טווח דינמי

32/30dB, 1310/1550nm

אזור מת אירוע

<2m

חוסר ודאות מרחק

±(0.75m + מרחב המדגם + מדידה distance× 0.003%)

רזולוציה דגימה

0.05,0.1,0.2,0.5,1,2,4,8,16m

מרחק טווח

0.4,0.8,1.6,3.2,6.4,16,32,64,128,256,512km(SMF);
0.4,0.8,1.6,3.2,6.4,16,32 (MMF של 850nm)

דופק רוחב

5,10,30,80,160,320,640,1280,5120,10240,20480ns
5,10,30,80,160,320,640,1280 (MMF של 850nm)

אובדן סף

0.01dB

נקודות דגימה

עד 128k

ליניאריות

0.05dB/dB

אובדן רזולוציה

0.001dB

זיכרון קיבולת

≥ 800 עקבות (build-in)
≥ 65500 עקבות (1GB SD אחסון)

קבוצת הגדרת מקדם שבירת

1.00000 כדי 2.00000 (0.00001 צעדים)

מרחק יחידה

Km, m, kft, רגל

תצוגה

640 × 480, 6.5 אינץ TFT-LCD (מסך מגע)

ממשק

USB, SD

אופטי מחבר

FC/SC/LC (אוניברסלי מחבר)

מד כוח אופטי

טווח אורך גל: 1270nm כדי 1700nm
מגוון exfiber מדידה: -60 ל + 3dBm
דיוק מדידה: 5% ( -10dBm, CW)

אספקת חשמל

AC מתאם 100-240V, 50/60Hz, 1.5A
DC:19V ± 2V(2A)
Built-in ליתיום סוללה: 4400mAh, זמן הפעלה ≥ 8 שעות

 

 

 

תשלום וdelievery

 

תשלום: L/C, T/T, ווסטרן יוניון, Moneygram,Paypalכמו גםמזומנים מקובל

Delievery:משלוח הוא בדרך כלל מועבר בתוך 1-5 ימי עבודה לאחר קבלת תשלום. את הסחורה הוא בדרך כלל נשלח על ידי אקספרס דרך (TNT,UPS,FEDEX,DHL,EMS או אחרים דרך מיוחדת) או על ידי ספינה של לקוחות המדויק כמות ודרישה.

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.