משדר מודול סיבי SFP 10 km 1310nm 1.25 גרם

עלויות FOB: US $ 1 / חתיכה מצא מחיר עדכני
כניסה: Shenzhen/Hongkong/Shanghai/Ningbo/Tianjin/Beihai/Nanjing/Guangzhou
כמות הזמנה מינימלית: 1 חתיכה / חתיכות SFP משדר
יכולת אספקה: 60000 חתיכה / חתיכות לכל חודש SFP משדר
זמן אספקה: SFP משדר יישלח ב 3 ימים לאחר תשלום
תנאי תשלום: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram,Paypal

ביטחון קנייה

הגנה אל איכות המוצר
ביטחונות שליחת המוצר בזמן
הגנת קניה

פירוט מהיר

מקום מוצא:
China
שם מותג:
LINK-PP
מספר דגם:
SFP משדר
עיקרי לקוחות:
Ti Sumsung סיסקו Senmens...
SFP חלק מספר:
SFP משדר
SFP קצב נתונים:
1.25 Gbps
פולט:
N/
מחבר סוג:
דופלקס LC
סיבי סוג:
SMF
SFP מרבי מרחק:
10 km
נומינלי אופטי אורך גל (ננומטר):
1310nm
SFP מחזור חיים:
פעיל
SFP RoHS6 תואם:
כן

פרטי אריזה

פרטי אריזה: על פי כמות SFP משדר, אנחנו יכולים להציע 1 על ידי אחד תיבה ב, או 10 יחידות בקופסא פלסטיק או 20 יחידות. ואנחנו יכולים לעשות כנדרש

שלחו את ההודעה שלכם לספק זה

תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו למען הנוחות שלך בעזרי כלי תרגום שפה. אם יש לך הצעות כלשהן בנוגע לתוצאות התרגום שלנו, בבקשה עזור/עזרי לנו להשתפר.
כל נתוני המוצרים והספקים בשפות שאינן אנגלית המופיעים בעמוד זה הם מידע אשרwww.alibaba.com תורגם על ידי כלי תרגום אוטומטי. אם יש לך שאלה או הצעה בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, בבקשה שלח/י לנו אותה בדוא"ל (כתובת דוא"ל). Alibaba.com וחברות הבת שלה ממאנות אחריות וכל הבטחה, מפורשת או מרומזת, וכל נטילת אחריות שהיא עבור כל אובדן שעלול לנבוע או שעשוי להיות קשור למידע מתורגם-אוטומטית שנגרם לך עקב טעות טכנית של כלי תרגום השפות.
עומס...
נסו השוואת הצעות מחיר בקליק אחד למול בקשת רכישה בת דקה אחת. קבלו הצעות מחיר
globalmuses010176213127