notice הערה: אנא היו זהירים ובררו עם הספק שלכם האם המוצר הזה מיועד להגנה מפני חיידקים והאם ווירוס הקורונה (COVID-19) ישפיע על ההזמנה שלכם. close

W & F מותגים otdr הסיני OTDR 1310/1550nm 28/26db WF6416 פאלם otdr

  • 2-4 סטים
    ‏1,550.00 $
  • 5-9 סטים
    ‏1,450.00 $
  • >=10 סטים
    ‏1,300.00 $
Jumlah:
- + סטים tersedia
0 potong dipilih, US $ total
Lihat Perincian
עמלת משלוח
Konfirmasi jumlah barang.
זמן אספקה:
12 יום (ימים) לאחר קבלת התשלום
יצירת קשר
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
Beijing, China
שם מותג:
W & F
מספר דגם:
WF6416
סוג:
פתרונות FTTx
לא. של סיבים:
1.
שימוש:
FTTX
סחורות:
סיני אופטי סיבי בדיקת מכונת AV6416 OTDR
אורך גל:
1310/1550
טווח דינמי:
28/26dB
ממשק:
USB, דקות-USB
מרחק טווח:
4,8, 16,32, 64,128,256 km
זיכרון קיבולת:
≥800 עקבות
תצוגה:
צבע LCD (מסך מגע)
שפה:
סיני/אנגלית
VFL:
650nm± 10nm, 2 mW (אופייני); CW/1Hz
אופטי מחבר:
FC/UPC (אוניברסלי מחבר)

אריזה ומשלוח

Unit Penjualan:
Item tunggal
Ukuran paket tunggal: 
37X26X21 ס"מ
Berat kotor tunggal:
6.000 ק"ג
Jenis Paket:
סטנדרטי מקורי שחור רך תיק ואז ארוז עם קופסא קרטון
זמן אספקה: :
כמות( סטים) 1 - 5 >5
זמן משוער (ימים) 12 נתון למשא ומתן

W & F מותגים otdr הסיני OTDR 1310/1550nm 28/26db WF6416 פאלם otdr

תכונות:

 

1) כף יד, קל ונוחות לנשיאה
2) את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר של כפול-צבע & חומר עובש אינטגרטיבית ב סחר
3) מראש אנטי-רעיוני TFT LCD, גלוי באופן ברור בתחום
4) 1.6 m אירוע אזור מת
5) 0.25 m ברזולוציה גבוהה, 65535 דגימה נקודות
6) מהיר אוטומטי מדידה, אחד-לחצן הפעלה
7) כפול ממשקי USB, מקל USB תמיכה ישיר כבל להורדה למחשב באמצעות פעיל סנכרון
8) תמיכה Bellcore GR196 קובץ פורמט בכתב או קריאה
9) פונקציה של אינטליגנטי המציין שנותר קיבולת של סוללה ואזהרה אם המתח של סוללה הוא נמוך
10) WinCE מערכת הפעלה, הפעלה כפולה ממשק של סינית ובאנגלית
11) מובנה ליתיום סוללה עם קיבולת גבוהה עבור מעל 10 שעות של הפעלה חיים

12) איתור תקלות גלוי (VFL)
13) אוניברסלי FC/PC, FC/SC, FC/SC מחבר סוג, זה נוח עבור משטח ניקוי
14)) פונקציה ייחודית של עדכון מערכת על-קו, חזרה למפעל הוא מיותר

 

מפרט:

 

מודול

WF6416

WWFelength

1310nm/1550nm ± 20nm

דינמי Range1

28/26dB או 32/30dB

מרחק מדידה דיוק

± (1 m + מרחב המדגם + 0.003% * מדידת מרחק)

אירוע מת Zone2

≤1. 6 m

רזולוציה דגימה

0.25, 0.5, 1,2, 4,8, 16 m

מרחק טווח

4,8, 16,32, 64,128,256 km

דופק רוחב

10,30, 80,160,320,640, 1280,5120, 1024ns

אובדן סף

0.01dB'

נקודות דגימה

65534

ליניאריות

0.05dB/dB

זיכרון קיבולת

≥800 עקבות

הגדרת IOR

1.00000 ~ 2.00000

תצוגה

צבע LCD (מסך מגע)

ממשק

USB, דקות-USB

VFL

650nm± 10nm, 2 mW (אופייני); CW/1Hz

שפה

פשוט סיני/אנגלית

אופטי מחבר

FC/UPC (אוניברסלי מחבר)

אספקת חשמל

DC: 15 V ~ 20 V (3A), (מתאם AC 100 ~ 240 V, 50/60Hz, 1.5A), מובנה ליתיום סוללה: 4400 mAh, 7.4 V, הפעלה time≥10 hours33

מידות

210mm * 100mm * 60mm

משקל

על 1 קילוגרם

שאלות נפוצות

למה לבחור Beijing W & F טכנולוגיה ושות בע"מ?

 

1. Beijing W & F טכנולוגיה ושות, בע"מ נוסדה בשנת 2006. זה הוא היי-טק החברה מתמחה בייצור ומסחר סיבי שחבור מכונת, otdr, כוח אופטי מטר אחרים סיבים אופטי ציוד בדיקה. החברה שלנו היא אחת של תקשורת מבחן ספקי מכשיר הממוקם Beijing-את הון של סין.

2. מפורסם מותג של סיבים אופטיים ציוד נמכרים: שחבור מכונת, יפני Fusion כבלר, EXFO OTDR, yokogawa OTDR, JDSU OTDR, כוח אופטי מטר & לייזר מקור, VFL,

FTTH סיבי כלים

3. את איכות ניהול הוא החלק החשוב ביותר בחברה שלנו.

4. "ייצור באיכות גבוהה עם מעולה שירות"-הוא שלנו באיכות מדיניות.

5. "שביעות רצון של לקוחות הוא שירות סטנדרטי"-הוא שלנו שיווק שירות strate.

 

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
ייתכן רוצה
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.