notice הערה: אנא היו זהירים ובררו עם הספק שלכם האם המוצר הזה מיועד להגנה מפני חיידקים והאם ווירוס הקורונה (COVID-19) ישפיע על ההזמנה שלכם. close

XFP אופטי 10G 1550nm 40KM XFP-STM64-LH40-SM1550 משדר מצב יחיד מודול

  • 1-9 חתיכות
    ‏70.00 $
  • >=10 חתיכות
    ‏68.00 $
Jumlah:
- + חתיכות tersedia
0 potong dipilih, US $ total
Lihat Perincian
עמלת משלוח
Konfirmasi jumlah barang.
זמן אספקה:
3 יום (ימים) לאחר קבלת התשלום
יצירת קשר
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
Guangdong, China
שם מותג:
Huawei
מספר דגם:
XFP-STM64-LH40-SM1550
סוג:
סיבים אופטי
לא. של סיבים:
-
שימוש:
-

אריזה ומשלוח

Unit Penjualan:
Item tunggal
Ukuran paket tunggal: 
10X15X16 ס"מ
Berat kotor tunggal:
1.000 ק"ג
דוגמה בתמונה:
package-img
זמן אספקה: :
כמות( חתיכות) 1 - 30 >30
זמן משוער (ימים) 3 נתון למשא ומתן

XFP אופטי 10G 1550nm 40KM XFP-STM64-LH40-SM1550 משדר מצב יחיד מודול

 

מותג:

HUAWEI

פריט לא.:

XFP-STM64-LH40-SM1550

מצב:

מקורי חדש

אחריות:

1 שנה


 

על ארה"ב

Sitenghui טכנולוגיה היא יצרנית ו סוחר המתמחהערער, H3C, HUAWEI…

אנחנו נמצאים בשנזן, עם גישה נוחה לתחבורה. כל המוצרים שלנו עומדים בתקני איכות בינלאומיים הם להערכה רבה במגוון רחב של שווקים שונים ברחבי את העולם.
אם אתה מעוניין בכל המוצרים שלנו או רוצים לדון סדר מותאם אישית, אנא אל תהסס לפנות אלינו. אנו מצפים ליצירת קשרים עסקיים מוצלחים עם לקוחות חדשים ברחבי העולם בעתיד הקרוב.

 

המשימה שלנו
אנו מספקים לך עם איכות טובה יותר, שירות טוב יותר וטוב יותרמחיר.

 

שירות

תשלום
אנו מקבלים Alipay, ויזה, כרטיס אשראי, WU, T/T ו PP
חינם
אנו לספק פריטים על ידי TNT, EMS, UPS, FedEx, DHL וסין הודעה
מדיניות החזרה
1 המטרה שלנו הוא כדי להבטיח שאתה מרוצה לחלוטין עם הרכישה שלך.
2 כל מחזיר חייב להתבצע בתוך 14 ימים של מועד רכישה המקורי.
3 הלקוח הוא אחראי למשלוח חזרה.
4 כל להחזיר או להחליף פריטים חייבים להיות באותו מצב.
5 אנא לבדוק הרכישה שלך בזהירות.
6 תביעות עבור פגום/חסר פריטים חייב bereceived בתוך 7 ימים של קבלת פריטים.
7 אנו נחליף את הפריט הפגום מייד או נותנים החזר מלא
פנה אלינו
24 שעות שירות   Trademanager: cn1511731460
                                סקייפ: sitenghui02

 

     אנא צור קשר איתנו אם יש לך שאלות

 

 

 

 

 

 

 

 

חלק מספרתיאור
SFP-FE-SX-MM1310-SFP-100M/155M-(1310nm,2km,LC)
ESFP-FE-LX-SM1310-ESFP-100M/155M-(1310nm,15km,LC)
S-SFP-FE-LH40-SM1310-ESFP-FE-(1310nm,40km,LC)
S-SFP-FE-LH80-SM1550-ESFP-FE-(1550nm,80km,LC)
OST015N00-ESFP-622M-(1310nm,15km,LC)
OST040N00-ESFP-622M-(1310nm,40km,LC)
OST080N00-ESFP-622M-(1550nm,80km,LC)
SFP-1000BaseT-SFP-GE-(100m,RJ45)
ESFP-GE-SX-MM850-ESFP-GE-(850nm,0.5km,LC)
SFP-GE-LX-SM1310-ESFP-GE-(1310nm,10km,LC)
S-SFP-GE-LH40-SM1310-ESFP-GE-(1310nm,40km,LC)
S-SFP-GE-LH40-SM1550-ESFP-GE-(1550nm,40km,LC)
S-SFP-GE-LH80-SM1550-ESFP-GE-(1550nm,80km,LC)
ESFP-GE-ZX100-SM1550-ESFP-GE-(1550nm,100km,LC)
OSU015N00-ESFP-2.5G-(1310nm,15km,LC)
OSU040N00-ESFP-2.5G-(1310nm,40km,LC)
OSU080N00-ESFP-2.5G-(1550nm,80km,LC)
XFP-SX-MM850-XFP-10G-(850nm,0.3km,LC)
XFP-STM64-LX-SM1310-XFP-10G-(1310nm,10km,LC)
XFP-STM64-LH40-SM1550-XFP-10G-(1550nm,40km,LC)
XFP-STM64-SM1550-80km-XFP-10G-(1550nm,80km,LC)
OSXD22N00-SFP +-10G-(1310nm,0.22km,LC,LRM)
OMXD30000-SFP +-10G-(850nm,0.3km,LC)
OSX010000-SFP +-10G-(1310nm,10km,LC)
OSX040N01-SFP +-10G-(1550nm,40km,LC)

 

 

 

 

 

 

 

 

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
ייתכן רוצה
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.