notice הערה: אנא היו זהירים ובררו עם הספק שלכם האם המוצר הזה מיועד להגנה מפני חיידקים והאם ווירוס הקורונה (COVID-19) ישפיע על ההזמנה שלכם. close

Yatai 1550nm מיני catv סיבי מגבר edfa

‏200.00 $ / סט | 2 סטים (Min. Pesanan)
Jumlah:
- + סטים tersedia
0 potong dipilih, US $ total
Lihat Perincian
עמלת משלוח
Konfirmasi jumlah barang.
זמן אספקה:
5 יום (ימים) לאחר קבלת התשלום
יצירת קשר
פעילות חשודה דווח על
Ikhtisar
פרטים מהירים
מקום מוצא:
Shandong, China
שם מותג:
YATAI
מספר דגם:
YOA-1500
סוג:
אופטי סיבים
שימוש:
FTTH
שם מוצר:
1550nm מיני edfa
אספקת חשמל:
110/220v
חבילה:
קרטון
צבע:
שחור
יציאות:
4 יציאות
שירות:
OEM ODM
אחריות:
1 שנה
מחבר:
FC/APC,SC/APC
פונקצית:
AGC
אורך גל:
1550nm

אריזה ומשלוח

Unit Penjualan:
Item tunggal
Ukuran paket tunggal: 
29X13X5 ס"מ
Berat kotor tunggal:
2.000 ק"ג
Jenis Paket:
קרטון
זמן אספקה: :
כמות( סטים) 1 - 10 >10
זמן משוער (ימים) 5 נתון למשא ומתן

Yatai 1550nm מיני edfa

מוצר תצוגה

 

מוצר יתרונות

מוצר פרמטרים

פרמטר סמל דקות TYP מקסימום יחידות
אורך גל הפעלה Λ c 1540 1550 1565 ננומטר
רווי פלט כוח Note1 Po 13 ------ 33 DBm
קלט כוח Pi -3 ------ + 10 DBm
רווח G ------ ------ 30 DB
רעש איור Note2 NF ------ ------ 6 DB
פלט כוח יציבות Δ Po ------ ± 0.05 ± 0.2 DB
קלט מבודד ISOi 30 ------- ------ DB
פלט מבודד ISOo 30 ------- ------ DB
קלט משאבת דליפה PLi ------- ------- -35 DBm
פלט משאבת דליפה אש"ף ------- ------- -45 DBm
אובדן תשואה RL ------- ------- -45 DB
תלוי קיטוב רווח PDG ------- ------- 0.3 DB
קיטוב מצב פיזור PMD ------- ------- 0.5 Ps
טמפרטורת הפעלה Tw -5 ------- 60
טמפרטורת אחסון Ts -40 ------- 80
לחות הערה ------- 10 ------- 90 %
קלט אספקת חשמל Vps 100 ------- 240 VAC
פלט אספקת חשמל Vps 5 ------- 12 VDC
ייצור תהליך

אריזה & משלוח

מוצרים קשורים

החברה

 

ש מה הוא MOQ?
שלנו MOQ הוא חתיכה אחת. A
ש אני יכול הדפסת לוגו שלי או ציורים?
בהחלט! לשלוח ציור סימן, אנו להדפיס אותו בשבילך. A
ש איך על האחריות?
1-5 שנה. A
ש יכול לי משלי מוצרים מותאמים אישית?
כן, OEM ו ODM הם מאוד בברכה. A
ש תנאי תשלום?
1.30%. 2.100%. 3.Wesern איחוד. 4. אשראי כרטיס. A

 

ייתכן רוצה
Bukan benar-benar yang Anda inginkan? 1 permintaan, beberapa tagihan Dapatkan Tagihan Sekarang >>
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו לנוחותך באופן אוטומטי על-ידי הכלי לתרגום שפות. אם מצאת בעיה בתוצאות התרגום, אתה מוזמן להציע הצעות.
כל המידע אודות מוצרים וספקים בדף זה בשפות שאינן אנגלית הוא מידע של www.alibaba.com שתורגם באופן אוטומטי באמצעותה כלי לתרגום שפות. Iאפ יש לך שאיתות או הצעות בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, צור קשר בכתובת english.trans@service.alibaba.com. התרגום הוא תהליך אוטומטי שמבוצע באמצעים טכניים. Alibaba.com לא השתתפה בתרגום, אינה שולטת בו ואינה מודעת לתוכן הפריטים. Alibaba.com והגורמים המסונפים לה מכריזים בזאת באופן מפורש שהם אינם אחראים בכל צורה מפורשת או משתמעת לכל אובדן הנובע מהסתמכות על מידע המתורגם באופן אוטומטי או הנגרם כתוצאה משגיאה טכנית כלשהי בכלי לתרגום שפות.