Xiamen Bely Communication Equipment Co., Ltd. צרו קשר עם הספק

מידע בסיסי
פרופיל חברה

שיאמן בלי עסק ציוד תקשורת ושות 'בע"מ היה extablished באפריל 2004, מאתר שיאמן. יש מפעל יותר מ 2500m2 מאתר Xiang'an לפיד גבוה טק התעשייתי ופיתוח Xiang'an אזור. זה חברת הטכנולוגיה העוסקת saling ייצור כל מיני סוגים של רכיבים פעילים, רכיבים פסיביים וציוד רשת בתחום תקשורת בסיבים אופטיים, בעיקר בתחום של העברת סיבים אופטיים CATV ו-cdma סיבים אופטיים ישיר תחנת שחרור. העסק העיקרי: 1. Various pin דיודות (pin דיודות עם צם FC/APC, SC/APC) בשימוש CATV, CDMA, CWDM; 2. Return דיודות לייזר FP, DFB; 3. Photodiode/לייזר/CWDM עם קיבול FC, SC, ST; 4. משדרי סיבים, מתאם, צמת סיבים; 5. מודול מקלט אופטי CATV; 6. אופטי משדר מודול 155 M 622 M 1.25 גרם 2.5 גרם (1*9, GBIC, מודול SFP); 7. CATV שבבי התאמת מודול: ADA10000, AH2, MSA1105; 8. Single אורך גל סיבים דו כיוונית זוגי רכיבים, וכו '.

הצג יותר

יכולת חברה

יכולת מסחר - - הצג יותר
קיבולת ייצור - - הצג יותר
שלחו את ההודעה שלכם לספק זה
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו למען הנוחות שלך בעזרי כלי תרגום שפה. אם יש לך הצעות כלשהן בנוגע לתוצאות התרגום שלנו, בבקשה עזור/עזרי לנו להשתפר.
כל נתוני המוצרים והספקים בשפות שאינן אנגלית המופיעים בעמוד זה הם מידע אשרwww.alibaba.com תורגם על ידי כלי תרגום אוטומטי. אם יש לך שאלה או הצעה בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, בבקשה שלח/י לנו אותה בדוא"ל (כתובת דוא"ל). Alibaba.com וחברות הבת שלה ממאנות אחריות וכל הבטחה, מפורשת או מרומזת, וכל נטילת אחריות שהיא עבור כל אובדן שעלול לנבוע או שעשוי להיות קשור למידע מתורגם-אוטומטית שנגרם לך עקב טעות טכנית של כלי תרגום השפות.
צרו קשר עם הספק: ספק:
במה אוכל לעזור לך?
globalseo011134161020