Shenzhen Wiitek Technology Co., Ltd. צרו קשר עם הספק

מידע בסיסי
סוג העסק: יצרן
מוצר / שירות: SFP + DAC/AOC, QSFP + DAC/AOC, SFP + SR/LR/ZR, QSFP + SR4/LR4, MPO/MTP כבלים
מיקום: Guangdong, China
שנת הקמה: 2014
שנת התחלת הייצוא: 2011
מספר עובדים: 51 - 100 אנשים
תשואה כוללת שנה שעברה): US$5 Million - US$10 Million
שווקים מרכזיים: צפון אמריקה,מערב אירופה,מזרח אירופה,צפון אירופה,דרום אירופה
זמן הובלה ממוצע: 5 ימים
פרופיל חברה

שנזן טכנולוגיה ושות Wiitek בע"מ נוסדה בשנת 2006, יש לו במקור ממוקם רכיבים אופטיים פיתוח של מוצרים חדשים וטכנולוגיות חדשות. עכשיו יש Wiitek שלוש מושלם קווי מוצר: משדרים אופטיים, כבלי בחיבור ישיר מוצרים פסיביים. יש כל סדרת Wiitek משדרים אופטיים עם רוחב פס 100 Mbps 120Gbps. אשר כולם נתקעים מודולים. Wiitek משדרים ניתן לפרוס יישומים שונים כגון: תקשורת נתונים, SDH, רשתות אזור האחסון, מחשבי ומחשוב ענן ועוד הרבה יותר. Wiitek ישיר בכבלים המחוברים כוללת: 6 גרם/12 גרם מיני SAS כבלים, 10 גרם SFP + פסיבי/פעיל אופטי/כבלי נחושת, 40 גרם/56 גרם QSFP + פסיבי/פעיל אופטי/כבלי נחושת, 120 גרם CXP אופטי/כבלי נחושת וצפיפות גבוהה MPO/MTP מוצרים של הכבלים. יש סדרת טכנולוגיה ייחודית יכולות אריזת כל מוצר. מאז 2010, Wiitek כבר השקעה משולב פתרון קישוריות המכשירים אופטיים אופטי עבור מחשבי מערכת ומחשוב ענן. דרך הייחודי שלה innovated עצמי פלטפורמות טכנולוגיה מנוע אופטי פטנטים, Wiitek השיקה בהצלחה כמה במהירות גבוהה כבל כבלים אופטיים QSFP מוצרים כולל 40 גרם 120 גרם CXP אופטי/כבלי נחושת. Wiitek מפתח יש יתרונות: פלטפורמה טכנולוגיים מתקדם של מערך אריזת מכשיר ואינטגרציה בשילוב הם היתרונות העיקריים של Wiitek. עם מאוד אינטגרציה אנכית קווי ייצור אוטומטיים מערכת ניהול מבוסס על מערכת MEMS ואיכות מושלמת, Wiitek כבר מוסמך על ידי ISO9001: מערכת 2008 איכות ניהול ISO14000: 2004 מערכת ניהול סביבתי, וכל המוצרים לעבור סדרה של מוצר אישורים כגון RoHS, TUV, UL,-FDA.

הצג יותר

יכולת חברה

יכולת מסחר צפון אמריקה : 30.00% מערב אירופה : 20.00% הצג יותר
קיבולת ייצור גודל מפעל : 3,000-5,000 מטרים רבועים מס' קווי ייצור : 5 הצג יותר
שלחו את ההודעה שלכם לספק זה
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו למען הנוחות שלך בעזרי כלי תרגום שפה. אם יש לך הצעות כלשהן בנוגע לתוצאות התרגום שלנו, בבקשה עזור/עזרי לנו להשתפר.
כל נתוני המוצרים והספקים בשפות שאינן אנגלית המופיעים בעמוד זה הם מידע אשרwww.alibaba.com תורגם על ידי כלי תרגום אוטומטי. אם יש לך שאלה או הצעה בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, בבקשה שלח/י לנו אותה בדוא"ל (כתובת דוא"ל). Alibaba.com וחברות הבת שלה ממאנות אחריות וכל הבטחה, מפורשת או מרומזת, וכל נטילת אחריות שהיא עבור כל אובדן שעלול לנבוע או שעשוי להיות קשור למידע מתורגם-אוטומטית שנגרם לך עקב טעות טכנית של כלי תרגום השפות.
צרו קשר עם הספק: ספק:
Mr. Tony Chen
Mr. Tony Chen
במה אוכל לעזור לך?
globalseo010185224179