הערכת ספק צרו קשר עם הספק

ספק הזה נבדק במקום העבודה על ידי ,זוהי סוכנות אימות מצד שלישי. חברה זו מציעה דו"חות הערכה וסרטונים מאומתים. בצורה זו או נותנים לקונים שלנו את האמון והמידע המהימן ביותר בנוגע לספקים.

דו"ח(ות) הערכת ספק

דווחו-1 תקופת תוקף: May.2020 - May.2021
ביקורת ספרים על ידי: 
הורידו בחינם
צפייה מקדימה בדו"ח זה
יחסים עם ספק זהב: Self-owned
סוג העסק: Combined
תעשיה: Telecommunications
מוצר\שירות: Single-mode Patch Cord; Multi-mode Patch Cord; MTP MPO Cable; Fiber Optic Patch Panel; Copper Patch Panel
מס' עובדים: 501 - 1000 אנשים
מס' צוות מסחר בינלאומי: 28 אנשים
גודל מבנה כולל: 5304 מטרים רבועים
גודל משרד: 741 מטרים רבועים
מספר רישום רשיון ייצוא: Confidential
תשואה שנתית (משנה שעברה): 20
כדי לראות את היקף התשואות בחלוקה לאזורים, בבקשה הורידו וקראו את הדו"ח המלא.
קיבולת ייצור שנתית (משנה שעברה): Single-mode Patch Cord: 10000000 Pieces; Multi-mode Patch Cord: 6000000 Pieces; MTP MPO Cable: 1000000 Pieces; Fiber Optic Patch Panel: 2000000 Pieces; Copper Patch Panel: 1000000 Pieces
לפרטים נוספים על אודות קיבולת הייצור של ספק זה, בבקשה הורידו וקראו את הדו"ח המלא.
תעודת ניהול מערכות איכותי: ISO9001, ISO14001, Other
תעודת מוצר: CE, RoHS
מס' בודקי אימות\בקרת איכות: 20 אנשים

דווחו-2 תקופת תוקף: May.2020 - May.2021
ביקורת ספרים על ידי: 
הורידו בחינם
צפייה מקדימה בדו"ח זה
יחסים עם ספק זהב: Cooperation Partner
סוג העסק: Manufacturer
תעשיה: Confidential
מוצר\שירות: Single-mode Patch Cord; Multi-mode Patch Cord; MTP MPO Cable; Fiber Optic Patch Panel; Copper Patch Panel
מס' עובדים: 51 - 100 אנשים
גודל מבנה כולל: 9334 מטרים רבועים
תשואה שנתית (משנה שעברה): 6
כדי לראות את היקף התשואות בחלוקה לאזורים, בבקשה הורידו וקראו את הדו"ח המלא.
קיבולת ייצור שנתית (משנה שעברה): Keystone Jack: 10200000 Pieces, Patch Panel: 320000 Pieces
לפרטים נוספים על אודות קיבולת הייצור של ספק זה, בבקשה הורידו וקראו את הדו"ח המלא.
מס' בודקי אימות\בקרת איכות: 6 אנשים

דו"ח(ות) אימות קווי ייצור ראשיים

Main Product Lines Verification Report(s)
Report-1 תקופת תוקף: May.2020 - May.2021
ביקורת ספרים על ידי: 
הורידו בחינם
שלחו את ההודעה שלכם לספק זה
תוצאות מוצרים או ספקים אלו תורגמו למען הנוחות שלך בעזרי כלי תרגום שפה. אם יש לך הצעות כלשהן בנוגע לתוצאות התרגום שלנו, בבקשה עזור/עזרי לנו להשתפר.
כל נתוני המוצרים והספקים בשפות שאינן אנגלית המופיעים בעמוד זה הם מידע אשרwww.alibaba.com תורגם על ידי כלי תרגום אוטומטי. אם יש לך שאלה או הצעה בנוגע לאיכות התרגום האוטומטי, בבקשה שלח/י לנו אותה בדוא"ל (כתובת דוא"ל). Alibaba.com וחברות הבת שלה ממאנות אחריות וכל הבטחה, מפורשת או מרומזת, וכל נטילת אחריות שהיא עבור כל אובדן שעלול לנבוע או שעשוי להיות קשור למידע מתורגם-אוטומטית שנגרם לך עקב טעות טכנית של כלי תרגום השפות.
צרו קשר עם הספק: ספק:
Ms. Adtek Group
Ms. Adtek Group
במה אוכל לעזור לך?
globalseo010185195096