קיבולת ייצור צרו קשר עם הספק

פרטי מפעל

גודל מפעל: 5,000-10,000 מטרים רבועים
מקום המפעל: 5 floor, B Building, 11# Dakan Industry Second Road, Xili Street, Nanshan District, Shenzhen City, Guangdong Province, China
מס' קווי ייצור: 10
התקשרו עם מחלקת הייצור: OEM Service Offered   Design Service Offered   Buyer Label Offered  
ערך התפוקה השנתי: US$10 Million - US$50 Million

קיבולת ייצור

מאומת שם מוצר קיבולת קו הייצור מס' יחידות שיוצרו בפועל (בשנה שעברה)
Single-mode Patch Cord 1000000 Pieces / Month 10000000 Pieces
Multi-mode Patch Cord 600000 Pieces / Month 6000000 Pieces
MTP MPO Cable 100000 Pieces / Month 1000000 Pieces
Fiber Optic Patch Panel 200000 Pieces / Month 2000000 Pieces
Copper Patch Panel 100000 Pieces / Month 1000000 Pieces
שלחו את ההודעה שלכם לספק זה
צרו קשר עם הספק: ספק:
Ms. Adtek Group
Ms. Adtek Group
במה אוכל לעזור לך?
globalseo011087208129