יכולת מסחר צרו קשר עם הספק

מסחר ושיווק

30%

30.00%

צפון אמריקה

(Single-mode Patch Cord; Multi-mode Patch Cord; MTP MPO Cable; Fiber Optic Patch Panel; Copper Patch Panel)

20%

20.00%

דרום אמריקה

(Single-mode Patch Cord; Multi-mode Patch Cord; MTP MPO Cable; Fiber Optic Patch Panel; Copper Patch Panel)

10%

10.00%

מזרח אירופה

(Single-mode Patch Cord; Multi-mode Patch Cord; MTP MPO Cable; Fiber Optic Patch Panel; Copper Patch Panel)

10%

10.00%

המזרח התיכון

(Single-mode Patch Cord; Multi-mode Patch Cord; MTP MPO Cable; Fiber Optic Patch Panel; Copper Patch Panel)

10%

10.00%

מערב אירופה

(Single-mode Patch Cord; Multi-mode Patch Cord; MTP MPO Cable; Fiber Optic Patch Panel; Copper Patch Panel)

5%

5.00%

מזרח אסיה

(Single-mode Patch Cord; Multi-mode Patch Cord; MTP MPO Cable; Fiber Optic Patch Panel; Copper Patch Panel)

5%

5.00%

מרכז אמריקה

(Single-mode Patch Cord; Multi-mode Patch Cord; MTP MPO Cable; Fiber Optic Patch Panel; Copper Patch Panel)

5%

5.00%

צפון אירופה

(Single-mode Patch Cord; Multi-mode Patch Cord; MTP MPO Cable; Fiber Optic Patch Panel; Copper Patch Panel)

5%

5.00%

דרום אסיה

(Single-mode Patch Cord; Multi-mode Patch Cord; MTP MPO Cable; Fiber Optic Patch Panel; Copper Patch Panel)

שווקים מרכזיים תשואה כוללת (%) מוצר(ים) מרכזי(ים)
צפון אמריקה 30.00% Single-mode Patch Cord; Multi-mode Patch Cord; MTP MPO Cable; Fiber Optic Patch Panel; Copper Patch Panel
דרום אמריקה 20.00% Single-mode Patch Cord; Multi-mode Patch Cord; MTP MPO Cable; Fiber Optic Patch Panel; Copper Patch Panel
מזרח אירופה 10.00% Single-mode Patch Cord; Multi-mode Patch Cord; MTP MPO Cable; Fiber Optic Patch Panel; Copper Patch Panel
המזרח התיכון 10.00% Single-mode Patch Cord; Multi-mode Patch Cord; MTP MPO Cable; Fiber Optic Patch Panel; Copper Patch Panel
מערב אירופה 10.00% Single-mode Patch Cord; Multi-mode Patch Cord; MTP MPO Cable; Fiber Optic Patch Panel; Copper Patch Panel
מזרח אסיה 5.00% Single-mode Patch Cord; Multi-mode Patch Cord; MTP MPO Cable; Fiber Optic Patch Panel; Copper Patch Panel
מרכז אמריקה 5.00% Single-mode Patch Cord; Multi-mode Patch Cord; MTP MPO Cable; Fiber Optic Patch Panel; Copper Patch Panel
צפון אירופה 5.00% Single-mode Patch Cord; Multi-mode Patch Cord; MTP MPO Cable; Fiber Optic Patch Panel; Copper Patch Panel
דרום אסיה 5.00% Single-mode Patch Cord; Multi-mode Patch Cord; MTP MPO Cable; Fiber Optic Patch Panel; Copper Patch Panel
היקף מכירות שנתי כולל: confidential
תשואת ייצוא כוללת: confidential
אחוזי ייצוא: 91% - 100%

תנאי עסקה

תנאי משלוח מקובלים: FOB, CFR, CIF, EXW, FCA, DDP, DDU, Express Delivery
מטבע תשלום מקובל: USD, HKD, CNY
סוג תשלום מקובל: T/T, L/C, D/P D/A, MoneyGram, Credit Card, PayPal, Western Union, Cash, Escrow
הנמל הקרוב ביותר: Yantian, Shekou

קיבולת מסחר

שפה מדוברת: English
מס' עובדים במחלקת המסחר: Above 50 People
זמן הובלה ממוצע: 7 ימים
מספר רישום רשיון ייצוא: Confidential
מצב ייצוא: בעל רשיון ייצוא משלו
מס' רשיון ייצוא: 00607864
שם חברת ייצוא: Shenzhen ADTEK Technology Co., Ltd
License Photo:

שלחו את ההודעה שלכם לספק זה
צרו קשר עם הספק: ספק:
Ms. Adtek Group
Ms. Adtek Group
במה אוכל לעזור לך?
globalseo011086092019