All categories
Featured selections
Trade Assurance
Buyer Central
Help Center
Get the app
Become a supplier

Lc 9 125 סיבים פיבי

(442 מוצרים זמינים)

טוב באיכות חד SC/APC 0.9 מ"מ סיבים אופטיים צם SC צמת
0.10 ‏$ - ‏0.50 ‏$
מינימום הזמנה: 100 יחידות
verify15 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
ad
LC/UPC כדי SC/UPC סימפלקס 2.0mm 9/125 חד סיבים אופטי תיקון
0.70 ‏$ - ‏0.80 ‏$
מינימום הזמנה: 10 יחידות
חינם לכל חתיכה: ‏3.39 ‏$
verify11 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
ad
Ftth LSZH PVC 9 125 יחיד מצב סימפלקס 1m SC FC ST LC UPC APC סיבי צמת
מוכן למשלוח
0.30 ‏$ - ‏0.35 ‏$
מינימום הזמנה: 100 יחידות
חינם לכל חתיכה: ‏0.35 ‏$
verify8 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
KEXINT גבוהה באיכות FTTH SM MM G657A1 SM 9 125 LC SC ST FC APC UPC מגשר אופטי סיבי צמת
2.01 ‏$ - ‏2.24 ‏$
מינימום הזמנה: 10 יחידות
חינם לכל חתיכה: ‏3.06 ‏$
verify7 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
מכירה לוהטת חד 9/125 sc FC ST LC מחבר סיבים אופטי תיקון צמת
0.29 ‏$
מינימום הזמנה: 1000 יחידות
חינם לכל חתיכה: ‏2.32 ‏$
verify11 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
מכירה לוהטת חד 9/125 sc FC ST LC מחבר סיבים אופטי תיקון צמת
0.30 ‏$ - ‏0.35 ‏$
מינימום הזמנה: 100 יחידות
verify10 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
0.9mm סימפלקס SX SM LSZH אופטי LC APC מצב יחיד סיבי צמת
מוכן למשלוח
0.75 ‏$ - ‏0.82 ‏$
מינימום הזמנה: 1 יחידה
חינם לכל חתיכה: ‏4.31 ‏$
verify15 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
12 צבע סיבי ליבות LC מצב יחיד 0.9mm תור דה cochon en סיבי סיבים אופטי צמת צרור LC סיבים צמות
מוכן למשלוח
2.60 ‏$ - ‏2.90 ‏$
מינימום הזמנה: 10 ערכות
חינם לכל חתיכה: ‏1.03 ‏$
verify6 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
הפסד קטן 0.9 מ "מ 9/125 sm sm sc upc/pc סיבים אופטיים תיקון חוט pigtail
מוכן למשלוח
0.19 ‏$ - ‏0.25 ‏$
מינימום הזמנה: 120 יחידות
חינם לכל חתיכה: ‏0.15 ‏$
verify9 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
מפעל אספקת SM 9/125 1M 1.5M 0.9mm G652D G657A OS2 קל רצועת אופטי fc סיבי צמת
מוכן למשלוח
0.58 ‏$ - ‏0.75 ‏$
מינימום הזמנה: 10 יחידות
חינם לכל חתיכה: ‏1.48 ‏$
8 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
מפעל אספקת 0.9 מ"מ LC/APC סיבים אופטיים צם, lc מגשרי סיבים תיקון כבל כבל
מוכן למשלוח
0.40 ‏$ - ‏0.50 ‏$
מינימום הזמנה: 100 יחידות
חינם לכל חתיכה: ‏5.64 ‏$
8 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
4 6 8 12 סיבי צמת סיבים אופטית בצבע הפצה הבריחה
18.00 ‏$ - ‏50.00 ‏$
מינימום הזמנה: 10 יחידות
14 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
חוט תיקון סיבים סימפלקס Leneuw FTTH SC/UPC 0.9 מ""מ SM SX 9/125 LZSH 1M סיבים אופטיים
0.13 ‏$ - ‏0.18 ‏$
מינימום הזמנה: 100 יחידות
חינם לכל חתיכה: ‏1.11 ‏$
9 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
12 גדיל 9/125 מצב יחיד 3m LC/UPC סיבים אופטי צמות
5.00 ‏$ - ‏15.00 ‏$
מינימום הזמנה: 1 יחידה
5 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
SC UPC SC APC 9/125 יחיד מצב G652D G657A סימפלקס צמה
0.29 ‏$ - ‏0.46 ‏$
מינימום הזמנה: 100 יחידות
חינם לכל חתיכה: ‏19.89 ‏$
7 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
6COM 1M LC/SC UPC סימפלקס חד OS2 סיבי צמת
0.50 ‏$ - ‏5.00 ‏$
מינימום הזמנה: 1 יחידה
verify15 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
מפעל חד 9/125 900um 12 צבעים אופטי סיבי צמת עם Sc מחבר
0.10 ‏$ - ‏1.50 ‏$
מינימום הזמנה: 100 יחידות
verify2 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
LC SM UPC סיבי מצב יחיד צמת 0.9mm סיבים אופטי צמת צרור
1.00 ‏$ - ‏5.00 ‏$
מינימום הזמנה: 1 יחידה
9 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
חד SM9/125 900um 12 צבעים SC/UPC סיבים אופטיים צם
4.80 ‏$ - ‏6.50 ‏$
מינימום הזמנה: 100 יחידות
verify15 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
1.5 מ 'tanghu כיתה 0.9 מ "מ sc upc סיבים אופטיים Pegnail 12 מצב יחיד ליבה סיב אופטי צרור
2.50 ‏$
מינימום הזמנה: 100 יחידות
חינם לכל חתיכה: ‏27.94 ‏$
6 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק

מידע על lc 9 125 סיבים פיבי:

תפוס כמה מהחסונים. lc 9 125 סיבים פיבי ב- Alibaba.com לכל הצרכים שלך של חלקי חילוף למכונות. לא משנה אם ברצונך להחליף חלק ישן, קיים או רוצה לתקן אותו, תוכל למצוא כל סוג של. lc 9 125 סיבים פיבי באתר. חלפים למכונות אלה מאושרים ונבדקים לתפקוד מיטבי. קבל את אלה אמינים ומעלה. lc 9 125 סיבים פיבי מהספקים המובילים במחירים נוחים ואפשרויות אריזה מותאמות אישית.

החל ממגוון דגמים מרובים. lc 9 125 סיבים פיבי תואמים לכל סוגי מכונות הסריגה, האריגה ונוחים לשימוש. אלה. lc 9 125 סיבים פיבי הם מוצרים ידידותיים לסביבה ומשופרים עם כל תכונות הבטיחות הדרושות. אלה. ניתן להשתמש ב lc 9 125 סיבים פיבי עם כל סוגי מכונות הטקסטיל האוטומטיות, למחצה האוטומטיות והידניות, לצורך ביצועים משופרים.

ל- Alibaba.com יש מספר רב של וריאציות של. lc 9 125 סיבים פיבי החל מחלקי מכונת סריגה מעוות ועד למתיח חוטים, מזינים לשווי ועוד רבים אחרים. אלה. lc 9 125 סיבים פיבי מצוידים בתכונות כגון אנטי קורוזיה, אנטי חלודה, חסין אש, עמיד בטמפרטורה, קצוות מלוטשים, איכות דיוק, ועוד רבים על בסיס הדגמים שתבחר. אלה. ניתן להשתמש ב lc 9 125 סיבים פיבי גם בנולים וניתן להתאים אותם בהתאם לדרישותיך האישיות.

הסתפק במוצרים העומדים בתקציב ובקריטריונים שלך על ידי מעבר דרך הייחודי. lc 9 125 סיבים פיבי נע ב- Alibaba.com. מוצרים אלה מצוידים במצגות וידאו לחוויית קנייה ברורה ומסופקים עם אחריות לאחר מכירה, כמו גם שירותים. כל החלקים הללו עוברים הליכי בדיקת איכות מדוקדקים כדי להבטיח יעילות ללא תחרות.