All categories
Featured selections
Trade Assurance
Buyer Central
Help Center
Get the app
Become a supplier

מפצל אופטי פסיבי

(728 מוצרים זמינים)

חדש אופטי חיישן מודול 1.25G CWDM 20km SFP סיבים אופטי משדר מודול
מוכן למשלוח
22.00 ‏$ - ‏26.00 ‏$
מינימום הזמנה: 1 יחידה
חינם לכל חתיכה: ‏3.99 ‏$
5 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
ad
רשת תואמת Ethernet 2.5G 20KM מחבר SFP מצב יחיד מקלט ממיר מדיה סיב אופטי
מוכן למשלוח
5.20 ‏$ - ‏5.60 ‏$
מינימום הזמנה: 1 יחידה
חינם לכל חתיכה: ‏3.99 ‏$
5 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
ad
סיבים אופטיים PLC ספליטר 0.9mm 1M פלדת צינור 1x16 מיני PLC ספליטר עם SC/APC מחבר
מוכן למשלוח
5.00 ‏$ - ‏6.00 ‏$
מינימום הזמנה: 100 ערכות
חינם לכל חתיכה: ‏1.75 ‏$
verify8 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
1x32 PLC סיבים אופטי ספליטר עם sc/apc מחבר CATV וFTTH
9.90 ‏$ - ‏29.84 ‏$
מינימום הזמנה: 10 יחידות
verify15 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
מחיר טוב SC/UPC מיני 1:4 כיוון אופטי PLC מפצל מיני צינור פלדה 1x4 סיבים אופטיים מפצל G657A 1.5 מ'
מוכן למשלוח
2.30 ‏$ - ‏2.60 ‏$
מינימום הזמנה: 200 יחידות
חינם לכל חתיכה: ‏0.20 ‏$
verify9 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
Ftth אופטי צומת 4 דרך סיבים אופטי מפצלי פסיבי
1.50 ‏$ - ‏3.00 ‏$
מינימום הזמנה: 1 יחידה
13 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
GPON/EPON/CATV 1*32 פסיבי סיבים אופטיים PLC ספליטר עם SC/UPC מחבר עבור סיבים הפצת קבינט
מוכן למשלוח
20.00 ‏$
מינימום הזמנה: 2 יחידות
חינם לכל חתיכה: ‏13.73 ‏$
verify13 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
מפצל סיבים אופטיים FBT
1.00 ‏$ - ‏30.00 ‏$
מינימום הזמנה: 20 יחידות
12 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
FTTH 1x4 Spliter PLC פסיבי סיבים אופטי ספליטר 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 PLC ספליטר
מוכן למשלוח
1.40 ‏$ - ‏1.55 ‏$
מינימום הזמנה: 2 יחידות
חינם לכל חתיכה: ‏35.20 ‏$
verify4 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
ביותר הפופולריים סיבים אופטי מיקרו PLC ספליטר פסיבי כבל עם SC/UPC מחבר 1x16 מיני PLC ספליטר
מוכן למשלוח
8.00 ‏$ - ‏8.50 ‏$
מינימום הזמנה: 1 יחידה
חינם לכל חתיכה: ‏16.60 ‏$
verify8 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק

מידע על מפצל אופטי פסיבי:

השמירה על המעגלים ללא קשר למטרות מגורים או מסחר היא כעת נוחה ופשוטה יותר בעזרת אביזרי מפצל אופטי פסיבי ב- Alibaba.com. מוצרים אלה הם מוצרים מובילים ומיוצרים כדי לדאוג ביותר לחיבורים חשמליים ולמעגלים של כל רכוש. המוצרים המוצעים כאן אינם רק בקיאים בביצועיהם, אלא גם מאושרים וקיימים כנגד כל מיני שימושים תובעניים, ובכך מבטיחים אורך חיים ארוך יותר. קבל את המוצרים האלו מהספקים והסיטונאים המובילים והאמינים באתר מפצל אופטי פסיבי במחירים מפוארים.

לא משנה כמה גדול או קטן החיבור, אלה מפצל אופטי פסיבי מסוגלים להתמודד עם כל מיני סוגים של מעגלים מורכבים ומגן עליהם מפני כל סוגי ההפרעות. מוצרים אלה נשלטים מרחוק וניתנים להפעלה גם באמצעות סמארטפונים. הקטגוריות השונות של המוצרים באתר מצוידות בכל התכונות העדכניות ביותר ויכולות שונות להתמודד עם דרישות מתח וזרם מובחנות. מוצרים אלה עשויים פלסטיק, כסף, נחושת ברמה גבוהה עבור ביצועים משופרים.

עיין במגוון מפצל אופטי פסיבי ב- Alibaba.com ובחר בין מספר מוצרים בהתאם לדרישות. אביזרים אלה עמידים בפני טמפרטורה, מצוידים בבטיחות זרם יתר, הגנה מפני עומס יתר, הגנת מתח משתנה ומגיעים עם מעטפת כדי למנוע מהמעגלים לבוא במגע עם הפרעות חיצוניות. אלה מגיעים עם תכונה הפעלה או כיבוי אוטומטית בזמן, וניתנים לשליטה קולית באמצעות Google Assistant או Alexa. אפשר למצוא גם מוצרים עם תכונות סגירה אוטומטיות וזמינים גם לסוללות סולאריות.

בדוק את המגוון המגוון של מפצל אופטי פסיבי באתר וקנה מוצרים התואמים את הדרישות והתקציב. ההתאמה האישית נגישה והצרכנים יכולים להזמין אותם כמוצרי OEM. שירותים לאחר מכירה מוצעים גם על מוצרים נבחרים בהתאם לצרכים.