All categories
Featured selections
Trade Assurance
Buyer Central
Help Center
Get the app
Become a supplier

מחיר כבל תיקון

(5440 מוצרים זמינים)

Network cable making machine semi-auto patch cord rj45 crimping machine wholesale price
מוכן למשלוח
328.00 ‏$
מינימום הזמנה: 1 ערכה
חינם לכל חתיכה: ‏47.44 ‏$
1 yrsHKספק
צרו קשר עם הספק
אינטרנט כבל תיקון כבל cat6 כבל crimping מכונה עם מחיר תחרותי
מוכן למשלוח
280.00 ‏$ - ‏318.00 ‏$
מינימום הזמנה: 1 ערכה
חינם לכל חתיכה: ‏45.46 ‏$
6 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
תחרותי מחיר RJ45 קריסטל ראש crimping מכשיר אינטרנט כבל תיקון כבל cat6 כבל לחיצה מכונת
מוכן למשלוח
289.00 ‏$ - ‏389.00 ‏$
מינימום הזמנה: 1 יחידה
חינם לכל חתיכה: ‏149.58 ‏$
5 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
Internet cable patch cord cat6 cable crimping machine with competitive price
מוכן למשלוח
280.00 ‏$ - ‏318.00 ‏$
מינימום הזמנה: 1 ערכה
חינם לכל חתיכה: ‏47.44 ‏$
1 yrsHKספק
צרו קשר עם הספק
FTTH טוב מחיר Sc Upc 5 מטרים סיבים אופטי תיקון
מוכן למשלוח
0.40 ‏$ - ‏0.50 ‏$
מינימום הזמנה: 2 יחידות
חינם לכל חתיכה: ‏8.23 ‏$
verify7 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
מפעל מחיר sc צמה מחיר יחיד אופטי סיבי מצב
מוכן למשלוח
0.38 ‏$ - ‏0.44 ‏$
מינימום הזמנה: 1000 מטרים
חינם לכל חתיכה: ‏2.01 ‏$
verify8 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
Lszh G657a1 אופטי כבל רשת סיבי יצרן מחיר Sc Upc Sc-sc אופטי
0.50 ‏$ - ‏1.00 ‏$
מינימום הזמנה: 1 יחידה
verify6 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
Factory price LC to LC Duplex Singlemode 3m Patch Cord Fiber Optic patch cord
0.30 ‏$ - ‏1.20 ‏$
מינימום הזמנה: 1 יחידה
verify2 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
מפעל מחיר SM SC UPC סיבים אופטי תיקון כבל 1m
1.50 ‏$
מינימום הזמנה: 100 יחידות
verify13 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
5G MPO/PC-MPO/PC-3.0-12F-MM 5 מטר mpo מחיר MTP-MTP אופטי סיבי תיקון כבל
מוכן למשלוח
16.00 ‏$ - ‏20.00 ‏$
מינימום הזמנה: 1 יחידה
חינם לכל חתיכה: ‏13.31 ‏$
5 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
המחיר הטוב ביותר fth g657b3 sm sx 10m כבל תיקון sc סיב אופטי sc
0.50 ‏$ - ‏2.00 ‏$
מינימום הזמנה: 10 יחידות
11 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
מחיר מפעל חוט תיקון 10Core SC/UPC SM
2.50 ‏$
מינימום הזמנה: 1000 יחידות
חינם לכל חתיכה: ‏0.33 ‏$
1 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק

מידע על מחיר כבל תיקון:

השמירה על המעגלים ללא קשר למטרות מגורים או מסחר היא כעת נוחה ופשוטה יותר בעזרת אביזרי מחיר כבל תיקון ב- Alibaba.com. מוצרים אלה הם מוצרים מובילים ומיוצרים כדי לדאוג ביותר לחיבורים חשמליים ולמעגלים של כל רכוש. המוצרים המוצעים כאן אינם רק בקיאים בביצועיהם, אלא גם מאושרים וקיימים כנגד כל מיני שימושים תובעניים, ובכך מבטיחים אורך חיים ארוך יותר. קבל את המוצרים האלו מהספקים והסיטונאים המובילים והאמינים באתר מחיר כבל תיקון במחירים מפוארים.

לא משנה כמה גדול או קטן החיבור, אלה מחיר כבל תיקון מסוגלים להתמודד עם כל מיני סוגים של מעגלים מורכבים ומגן עליהם מפני כל סוגי ההפרעות. מוצרים אלה נשלטים מרחוק וניתנים להפעלה גם באמצעות סמארטפונים. הקטגוריות השונות של המוצרים באתר מצוידות בכל התכונות העדכניות ביותר ויכולות שונות להתמודד עם דרישות מתח וזרם מובחנות. מוצרים אלה עשויים פלסטיק, כסף, נחושת ברמה גבוהה עבור ביצועים משופרים.

עיין במגוון מחיר כבל תיקון ב- Alibaba.com ובחר בין מספר מוצרים בהתאם לדרישות. אביזרים אלה עמידים בפני טמפרטורה, מצוידים בבטיחות זרם יתר, הגנה מפני עומס יתר, הגנת מתח משתנה ומגיעים עם מעטפת כדי למנוע מהמעגלים לבוא במגע עם הפרעות חיצוניות. אלה מגיעים עם תכונה הפעלה או כיבוי אוטומטית בזמן, וניתנים לשליטה קולית באמצעות Google Assistant או Alexa. אפשר למצוא גם מוצרים עם תכונות סגירה אוטומטיות וזמינים גם לסוללות סולאריות.

בדוק את המגוון המגוון של מחיר כבל תיקון באתר וקנה מוצרים התואמים את הדרישות והתקציב. ההתאמה האישית נגישה והצרכנים יכולים להזמין אותם כמוצרי OEM. שירותים לאחר מכירה מוצעים גם על מוצרים נבחרים בהתאם לצרכים.