All categories
Featured selections
Trade Assurance
Buyer Central
Help Center
Get the app
Become a supplier

Sc apc 12 ליבה פיגלי

(688 מוצרים זמינים)

22 שנות מפעל האנקסין מחיר טוב סיבים צבת 3M 9 125 Sc Sm מחבר סיבים אופטיים
מוכן למשלוח
0.10 ‏$
מינימום הזמנה: 1000 יחידות
חינם לכל חתיכה: ‏0.86 ‏$
verify8 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
ad
מעמד 12 ליבות SC UPC APC מצב יחיד G652D סיבים אופטיים זימים 12 ליבות סיבים
מוכן למשלוח
2.20 ‏$ - ‏2.50 ‏$
מינימום הזמנה: 100 ערכות
חינם לכל חתיכה: ‏0.46 ‏$
verify6 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
12 core SC APC UPC צמת FTTH 0.9mm 1M OM1 OM2 OM3 סיבים אופטיים צם
4.20 ‏$ - ‏5.00 ‏$
מינימום הזמנה: 10 יחידות
verify12 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
ONU OLT 12 ליבות SC/UPC SC/APC סרט צמת סיבים אופטי מאוורר החוצה סיבים אופטיים צם
מוכן למשלוח
0.50 ‏$
מינימום הזמנה: 1000 יחידות
חינם לכל חתיכה: ‏0.86 ‏$
verify8 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
יצרן אספקת יחיד מצב סימפלקס 1.5M 0.9mm 12 core צבע G652D G657A SC APC UPC סיבים אופטיים צם
מוכן למשלוח
0.29 ‏$ - ‏0.38 ‏$
מינימום הזמנה: 1 יחידה
חינם לכל חתיכה: ‏16.29 ‏$
8 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
סיבים אופטי FTTH SM APC/UPC SC 12 צמת ליבה/צמות סיבים
1.00 ‏$ - ‏5.00 ‏$
מינימום הזמנה: 100 יחידות
7 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
מכירה לוהטת 1.5m sm SX SC/apc כדי Sc/apc סיבים אופטי תיקון כבל sx os ליבה 12 ליבות העבה שצמה צם
מוכן למשלוח
0.07 ‏$ - ‏0.09 ‏$
מינימום הזמנה: 100 יחידות
חינם לכל חתיכה: ‏12.84 ‏$
verify12 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
12 ליבות SC/UPC SC/APC סרט צמת LC סיבים אופטי וצמות
0.30 ‏$ - ‏3.89 ‏$
מינימום הזמנה: 100 יחידות
verify10 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
GOVO סיבי צמת 1.5m LC/SC UPC/APC 12 ליבות סיבים OS2 חד חבורה PVC 0.9mm סיבים אופטיים צם FTTH רשת
מוכן למשלוח
4.00 ‏$ - ‏5.50 ‏$
מינימום הזמנה: 100 יחידות
חינם לכל חתיכה: ‏0.48 ‏$
14 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
LC ST FC SC UPC/APC 12 ליבה אחת מצב צמת 0.9mm צרור צמה
3.00 ‏$ - ‏4.50 ‏$
מינימום הזמנה: 50 יחידות
3 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
0.9 מ "מ sm 9/125 12 ליבות ס" מ 9/125 sc/upc sc sc/apc סרט fig-figtail
1.00 ‏$ - ‏1.99 ‏$
מינימום הזמנה: 2 יחידות
verify4 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
Gcabling 12 core fibra אופטיקה SC APC סיבים אופטי צמות סימפלקס SM G657A2 0.9mm 3M צבעים סיבים אופטי צמת
מוכן למשלוח
0.45 ‏$
מינימום הזמנה: 12 יחידות
חינם לכל חתיכה: ‏2.46 ‏$
verify4 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
High Quality Length Customized Low Loss Sc Apc 12 Core 1.5m Fiber Optic Pigtail
3.80 ‏$ - ‏4.00 ‏$
מינימום הזמנה: 100 יחידות
verify1 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
כבל סיב סרט sc/apc 12 ליבות ליבה 12 צבע סיבים אופטי צבע
2.03 ‏$ - ‏2.06 ‏$
מינימום הזמנה: 10 יחידות
verify7 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
סימפלקס 12 ליבות SC/APC 1.5M/3M כבל תיקון אופטי
2.00 ‏$ - ‏10.00 ‏$
מינימום הזמנה: 1 יחידה
13 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
12 core SC APC UPC Pigtail FTTH 0.9mm 1M OM1 OM2 OM3 Fiber Optic pigtail
0.50 ‏$ - ‏3.00 ‏$
מינימום הזמנה: 30000 יחידות
verify10 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
12 ליבות סיבים אופטיים פיגטייל פיגטייל Sm SC/APC
0.50 ‏$ - ‏1.20 ‏$
מינימום הזמנה: 10 יחידות
12 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
SC/APC Pigtail 12 core Fanout fiber optic Pigtails SM simplex 12 core Optical fiber pigtail with SC LC ST FC connector
מוכן למשלוח
7.50 ‏$ - ‏8.00 ‏$
מינימום הזמנה: 1 יחידה
חינם לכל חתיכה: ‏39.20 ‏$
4 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק
איחוד סיב oem odm מצב יחיד 0.9 מ "מ 12 ליבה צבע קוד sc/apc סיבים אופטיים
מוכן למשלוח
2.00 ‏$ - ‏2.40 ‏$
מינימום הזמנה: 100 יחידות
חינם לכל חתיכה: ‏0.50 ‏$
verify4 yrsCNספק
צרו קשר עם הספק

מידע על sc apc 12 ליבה פיגלי:

השמירה על המעגלים ללא קשר למטרות מגורים או מסחר היא כעת נוחה ופשוטה יותר בעזרת אביזרי sc apc 12 ליבה פיגלי ב- Alibaba.com. מוצרים אלה הם מוצרים מובילים ומיוצרים כדי לדאוג ביותר לחיבורים חשמליים ולמעגלים של כל רכוש. המוצרים המוצעים כאן אינם רק בקיאים בביצועיהם, אלא גם מאושרים וקיימים כנגד כל מיני שימושים תובעניים, ובכך מבטיחים אורך חיים ארוך יותר. קבל את המוצרים האלו מהספקים והסיטונאים המובילים והאמינים באתר sc apc 12 ליבה פיגלי במחירים מפוארים.

לא משנה כמה גדול או קטן החיבור, אלה sc apc 12 ליבה פיגלי מסוגלים להתמודד עם כל מיני סוגים של מעגלים מורכבים ומגן עליהם מפני כל סוגי ההפרעות. מוצרים אלה נשלטים מרחוק וניתנים להפעלה גם באמצעות סמארטפונים. הקטגוריות השונות של המוצרים באתר מצוידות בכל התכונות העדכניות ביותר ויכולות שונות להתמודד עם דרישות מתח וזרם מובחנות. מוצרים אלה עשויים פלסטיק, כסף, נחושת ברמה גבוהה עבור ביצועים משופרים.

עיין במגוון sc apc 12 ליבה פיגלי ב- Alibaba.com ובחר בין מספר מוצרים בהתאם לדרישות. אביזרים אלה עמידים בפני טמפרטורה, מצוידים בבטיחות זרם יתר, הגנה מפני עומס יתר, הגנת מתח משתנה ומגיעים עם מעטפת כדי למנוע מהמעגלים לבוא במגע עם הפרעות חיצוניות. אלה מגיעים עם תכונה הפעלה או כיבוי אוטומטית בזמן, וניתנים לשליטה קולית באמצעות Google Assistant או Alexa. אפשר למצוא גם מוצרים עם תכונות סגירה אוטומטיות וזמינים גם לסוללות סולאריות.

בדוק את המגוון המגוון של sc apc 12 ליבה פיגלי באתר וקנה מוצרים התואמים את הדרישות והתקציב. ההתאמה האישית נגישה והצרכנים יכולים להזמין אותם כמוצרי OEM. שירותים לאחר מכירה מוצעים גם על מוצרים נבחרים בהתאם לצרכים.